هدفون جدید سونی با حذف نویز عالی و عمر باتری طولانی معرفی می شود

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، هدفون جدید سونی قرار است با قابلیت حذف نویز عالی، عمر باتری خوب و قیمت نسبتا مناسب به زودی معرفی شود.

طی چند سال گذشته، سونی از هدفون های بوز به عنوان هدفون هایی با قابلیت حذف نویز رونمایی کرده بود. این برند در محصولات خانواده 1000X کیفیت صدا و حذف نویز را به شدت ارتقا داده بود. سونی همچنین این ویژگی ها را در هدفون های ارزان تری مانند WH-XB900N نیز فراهم کرده بود. اکنون هدفون جدید سونی قرار است تحت عنوان WH-CH710N و با قیمت 200 دلار معرفی شود.

سونی هنوز توضیح نداده که حذف نویز در این هدفون جدید مشابه WH-1000XM3  است یا خیر و صرفا اظهار داشته که هدفون جدیدش از قابلیت حذف نویز بسیار خوبی برخوردار است. این کمپانی ادعا کرده که این هدفون محیط اطراف شنونده را با تکنولوژی سنسور نویز دوگانه کنترل می کند و مطابق با محیطی که در آن قرار دارید، کار می کند. این به معنای آن است که با استفاده از این هدفون صدای بسیار کمی از محیط اطرافتان احساس خواهید کرد.

هدفون جدید سونی نیز مانند بسیاری از هدفون های دارای قابلیت حذف نویز دیگر، به شما اجازه می دهد صداهای مختلف را بدون نیاز به قطع صدای هدفون بشنوید. سونی ادعا کرده که این هدفون با اینکه بسیار سبک است می تواند برایتان رنج گسترده ای از انواع فرکانس ها را تولید کند.

این کمپانی همچنین به عمر خوب باتری این هدفون اشاره کرده است و ادعا می کند این هدفون جدید می تواند با یکبار شارژ شدن، 35 ساعت کار کند، یعنی 5 ساعت بیش از هدفون قبلی سونی. این هدفون همچنین از قابلیت شارژ سریع برخوردار است که شارژ مورد نیاز برای یک ساعت را طی 10 دقیقه فراهم می کند. این هدفون همچنین به شما اجازه می دهد با فشردن یک دکمه با دستیار صوتی گوشی خود ارتباط برقرار کنید. قیمت این هدفون نیز در حال حاضر 200 دلار است.

منبع engadget
1 نظر
  1. سارا می گوید

    سلام، مشکل من، یه چیز دیگس؛ اما نمیدونم کجا باید دنبالش بگردم. وقتی دارم از ورد استفاده میکنم، به طور مکرر؛ یه دفعه، اخطار میده و بسته می شه و دیگه نمیشه کاریش کرد.
    اخطارش هم یکسانه هر بار. میگه Microsoft Word در حال ریکاوری اطلاعات است. و بعد میگه Microsoft Word is restarting
    تمنا میکنم بهم پاسخ بدین. این وضعیت استفاده از ورد ر برام ملال آور کرده چون باید لحظه به لحظه سیو کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.