یکی از مدیران ارشد اپل در مایکروسافت استخدام شد

رسانه کلیک – آقای روبن کابالرو (Ruben Caballero) یکی از مدیران ارشد سابق اپل است که قرار است روی پروژه HoloLens مایکروسافت و سایر پروژه های ویژه کار کند. اون در اپل رئیس بخش فناوری wireless بود.

روبن کابالروو، به عنوان معاون مدیرعامل در بخش طراحی و فناوری سخت افزار به مایکروسافت پیوست. او این موضوع را برای اولین بار در صفحه پروفایل لینکدین خود منتشر کرد. او در بخش Mixed Reality و هوش مصنوعی مایکروسافت مشغول به کار خواهد شد و روی پروژه HoloLens و سایر پروژه‌های ویژه این شرکت کار خواهد کرد.

کابالروو از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۹ به عنوان یک متخصص مهندسی در اپل کار کرد و مسئولیت پیشرفت فناوری بی سیم (wireless) این شرکت را بر عهده داشته است. تیم مهندسین وی آنتن‌ها را درون آیفون‌ها، آیپد‌ها و مکینتاش‌ها ساختند و روی آزمایشگاه‌های آزمایش بی سیم اپل در سراسر جهان نظارت کرد. او بعد از اینکه در سال ۲۰۱۹ اپل را ترک کرد، به عنوان مشاور چندین شرکت فعالیت می‌کرد.

مایکروسافت در مصاحبه با بلومبرگ این خبر را تأیید کرده اما درباره اینکه کابالروو روی چه پروژه‌هایی کار خواهد کرد، توضیح نداده است. با این حال، همانطور که در این نشریه می‌گوید، این کار تعهد مایکروسافت را برای افزایش رضایت محصولات سخت افزاری خود نشان می‌دهد.

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .