امکان جستجو و خرید محصول در اپلیکیشن پینترست ساده تر شد

رسانه کلیک – اخیرا تغییرات جزیی در اپلیکیشن پینترست به وجود آمده که امکان خرید را برای کاربر ساده تر می کند. علاوه بر این کاربر قادر خواهد بود تا محصول مورد علاقه خود را سریع تر پیدا کند.

سازندگان پینترست اخیرا ویژگی های جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده اند که موجب تسهیل فرایند خرید می شود. حال گزینه تازه ای به نام shop tab به قسمت search اضافه شده که کاربر می تواند با وارد کردن نوع کالای مورد نظر خود، تمامی محصولات موجود در خرده فروشی های مختلف را بیابد. امکان فیلتر کردن برند و قیمت کالاها نیز برای این قسمت در نظر گرفته شده است.

هنگامی که کاربر به بوردهای مد و طراحی داخلی مراجع می کند با گزینه shop tab و مجموعه ای از محصولات مرتبط با بورد خود مواجه می شود. به عنوان مثال اگر به دنبال یک دکوراسیون مناسب برای آشپزخانه خود می گردید، این گزینه به شما کمک می کند تا کلیه کالاهای موجود برای فروش را سریع تر پیدا کنید. علاوه بر این شما اکنون می توانید گزینه های جایگزین برای محصولات مورد علاقه خود را نیز پیدا کنید. برای این کار کافی است تا گزینه shop similar را انتخاب کنید. بدین ترتیب کلیه موارد مرتبط برای فروش برای شما نشان داده می شود.

به نظر می رسد که تغییرات به وجود آمده در اپلیکیشن پینترست کار را برای کاربران ساده تر کرده است. چراکه بسیاری از افراد تمایل دارند تا تغییراتی را در منزل خود ایجاد کنند اما به سبب شیوع ویروس COVID-19 اکنون در قرنطینه خانگی به سر می برند. طبق اظهارات Pinterest تعداد جستجوها برای عباراتی همچون کمک به مشاغل کوچک، هدایای مناسب برای کارمندان و ایده برای ساخت بسته های مراقبتی، طی دو هفته اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است. بنابراین تغییرات ایجاد شده در اپلیکیشن، می تواند کار را را برای این دست از افراد خیر و نیکوکار نیز ساده تر کند.   

منبع engadget
1 نظر
  1. Arman می گوید

    فیلتر شد باز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .