گوگل اکانت سرویس استریم بازی Stadia را دو ماه رایگان کرد!

رسانه کلیک – شرکت گوگل سرانجام برای سرویس استریم بازی Stadia خود یک مدل رایگان اختصاص داد. این اکانت رایگان در همان ۱۴ کشوری که از این سرویس پشتیبانی می‌کنند فعال شده و برای دستیابی به آن فقط به یک حساب Gmail نیاز است.

گوگل دو ماه استفاده رایگان از سرویس Stadia Pro که تقریبا 9/9 دلار قیمت دارد را در این مدل قرار داده است و کاربران Stadia Pro به طور خودکار این اکانت را دریافت می‌کنند.

تاکنون سرویس گوگل Stadia نیاز به خرید اکانت Premiere Edition با قیمت تقریبا 130 دلار داشت که شامل یک کنترلر اضافه بی‌سیم Stadia، وضوح تصویر Chromecast Ultra 4K و سه ماه اکانت Stadia Pro بود.

سطح رایگان گوگل Stadia به صورت کیفیت تصویر 1080p و سرعت 60 فریم بر ثانیه محدود می‌شود در حالی که اکانت Pro دارای قابلیت تصویر 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه است.

گوگل میزان وضوح پیش فرض Stadia Pro را به 1080p کاهش می‌دهد تا فشار در پهنای باند جهانی اینترنت در مدت شیوع کرونا کاهش یابد؛ البته کاربران می‌توانند آن را به 4K تغییر دهند.

همچنین شما باید بازی مورد نظر خود را بخرید که فقط در سرویس استریم بازی Stadia قابل پخش خواهد بود اما حداقل شما آن بازی را برای خود خواهید داشت و می‌توانید تا آن را در حالت 1080p به صورت رایگان و برای همیشه بازی کنید.

منبع GSM Arena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .