با اعلام زاکربرگ:

فیسبوک همه رویدادهای بزرگ را تا ژوئن 2021 لغو کرد

رسانه کلیک – مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک اعلام کرد: «فیسبوک تا ژوئن 2021 هرگونه رویداد حضوری بزرگ با بیش از 50 نفر را لغو خواهد کرد.» این اتفاق شامل دو کنفرانس توسعه دهندگان F8 و Oculus Connect در سال جاری است.

به گفته فیسبوک برخی از رویدادها به صورت آنلاین برگزار می شوند اما هنوز اطلاعات خاصی در خصوص آن منتشر نشده است.

زاکربرگ همچنین گفت که این شرکت حداقل تا ژوئن سال جاری سیاست خود را برای عدم مسافرت تجاری تمدید خواهد کرد و به بیشتر کارمندان خود نیز اعلام کرده تا پایان ماه می از خانه کار کنند.

پیش از این فیسبوک کنفرانس توسعه دهندگان F8 امسال را که برای 5 و 6 ماه مه برنامه ریزی شده بود، لغو کرد و اعلام امروز بدان معنی است که F8 سال آینده (حداقل به صورت حضوری) برگزار نمی‌شود. همچنین به نظر می‌رسد که Oculus Connect، که به طور معمول در ماه سپتامبر برگزار می‌شد نیز لغو خواهد شد و GDC 2020 که فیسبوک گفته است که در آن شرکت نخواهد کرد نیز لغو شده است.

زاکربرگ در پست خود نوشت: «وقتی شرایط جامعه بخواهد به حالت عادی بازگردد، باید آرام‌آرام این اتفاق بیافتد تا اطمینان حاصل شود که افراد از نظر شیوع به کرونا ایمن هستند تا احتمال شیوع دوباره در آینده را به حداقل برسانیم.»

او ادامه داد: «توصیه کارشناسان بهداشتی این است که مردم به صورت انبوه در کنار هم حضور نداشته باشند.» 

اگرچه تا ژوئن 2021 بیش از یک سال باقی‌مانده است اما هنوز زمان پایان روند ابتلا به بیماری و درمان ویروس کرونا هیچ اطلاعاتی وجود نداردو البته این اقدام فیسبوک می‌تواند سایر شرکت‌های تکنولوژی را مجاب کند تا رویدادهای خود را برای مدت طولانی به تعویق بیاندازند.

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.