شیفر

۷۵ درصد انبارهای آمازون درگیر ابتلا به کووید ۱۹ هستند

رسانه کلیک – گزارش دو گروه حمایت از حقوق کارگران نشان می دهد در حدود ۷۵ درصد از انبارهای آمازون یک مورد ابتلا به ویروس کرونا ثبت شده است.

گزارشی جدید از وضعیت کارگران آمازون نشان می دهد در بیش از نصف انبارهای این شرکت در آمریکا موارد ابتلا به کووید ۱۹ ثبت شده است. در این گزارش پیش بینی شده طی هفته های آینده ویروس با سرعت زیادی میان کارگران منتشر خواهد شد.

گروه های حمایت از حقوق کارگران Athena Coalition و Hedge Clippers با استفاده از اطلاعات سازمان های بهداشتی دولت و همچنین منابع خبری ملی و محلی این گزارش را تهیه کرده اند.

در این گزارش اشاره شده از ۱۴ آوریل در حدود ۷۵ درصد از ۱۱۰ انبار آمازون در آمریکا حداقل یک مورد ابتلا به ویروس کرونا را ثبت کرده اند. این گروه ها پیش بینی می کنند اگر اقدامات لازم صورت نگیرد، تعداد مبتلایان به کرونا در میان کارمندان آمازون افزایش خواهد یافت.

در این گزارش آمده است: شرکت باید از سلامت و ایمنی بیش از ۲۵۰ هزار نفر در ۱۱۰ انبار، پیمانکاران ارسال محموله و ۷۵ هزار راننده محافظت کند.  

گروه های حمایت از کارگران مذکور معتقدند سیاست های ایمنی آمازون برای محافظت از کارگران ناکافی است و بار زیادی را روی دوش افراد گذاشته که ۵۸ درصد از کارگران انبارها را تشکیل می‌دهند.

شیوع ویروس کرونا روی کارگران انبارهای آمازون تاثیر مخربی نه تنها روی کارمندان پیمانکاران بلکه روی تمام مشتریان آمازون خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.