شیپور در مسیر بورس

رسانه کلیک – پس از اینکه در روزهای گذشته رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران از ورود چهار شرکت صبا ایده، کافه بازار، تپسی و دیجی‌کالا تا شش ماه آینده به بورس خبر داد؛ خبرهای جدید حاکی از این است که شیپور نیر در این مسیر قرار گرفته است.

مدیران این شرکت با انتشار یک بیانیه در صفحه توییتر خود اعلام کرده‌اند که هیات مدیره این شرکت با پیشنهاد عرضه عمومی سهام این شرکت در بازار بورس موافقت کرده‌اند.

طبق این بیانیه دلیل این تصمیم رشد درآمدزایی و بلوغ مجموعه و همچنین رونق اخیر بازار سرمایه ایران اعلام شده است. در کنار این مسائل حالا شرایط مساعدی برای ورود شرکت‌های خصوصی پیشرو به این بازار فراهم شده و در نهایت هیات مدیره شرکت نت تجارت اهورا (شیپور) با پیشهاد عرضه عمومی سهام این شرکت موافقت کردند.

در این بیانیه رضا اربابیان،‌ مدیرعامل شیپور با بیان اینکه عرضه عمومی سهام این شرکت یکی از اهداف سال ۱۳۹۹ شیپور است از انعقاد قرارداد مشاوره پذیرش این شرکت در پی تصویب این استراتژی با یکی از مشاوران مالی خوشنام خبر داده است. او در این زمینه گفت: «با توجه به رشد دستاوردهای اخیر این شرکت در صنعت نیازمندی‌ها به نظر می‌رسد هم اکنون زمان مناسبی جهت ورود این شرکت به بازار سهام باشد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.