آموزش اینستاگرام

بازی های رایگان ماه می ایکس باکس لایو گلد معرفی شدند

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت به تازگی لیست بازی های رایگان ماه می 2020 ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

در روزهای پایانی ماه مارس، شرکت مایکروسافت طبق روال همیشگی خود اسامی بازی های رایگان ماه آینده سرویس اشتراکی ایکس باکس لایو گلد را منتشر کرد که بر اساس آن، V-Rally 4 به عنوان اولین اثر رایگان ماه می، طی چند روز دیگر در دسترس کاربران کنسول ایکس باکس وان قرار خواهد گرفت.

دیگر بازی رایگان این ماه کنسول ایکس باکس وان، Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr نام دارد که در اواسط سال میلادی 2018 روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر شد. هر دو عنوان ذکر شده به ترتیب از روزهای دوازدهم و بیست و هفتم اردیبهشت به مدت یک ماه به صورت رایگان قابل دسترس خواهند بود. اگر همچنان با کنسول قدیمی ایکس باکس 360 به تجربه بازی ها می پردازید، خبر خوب این است که مایکروسافت در ماه می دو بازی Sensible World of Soccer و Overlord II را برای شما در نظر گرفته است. البته، از آنجا که این عناوین از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کنند، کاربران ایکس باکس وان در مجموع می توانند تمامی چهار بازی ذکر شده را روی کنسول خود اجرا کنند.

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه می 2020 ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  • V-Rally 4

تاریخ شمسی: 12 اردیبهشت تا 11 خرداد

تاریخ میلادی: 1 می تا 31 می

  • Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr

تاریخ شمسی: 27 اردیبهشت تا 26 خرداد

تاریخ میلادی: 16 می تا 15 ژوئن

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس 360

  • Sensible World of Soccer

تاریخ شمسی: 12 اردیبهشت تا 26 اردیبهشت

تاریخ میلادی: 1 می تا 15 می

  • Overlord II

تاریخ شمسی: 27 اردیبهشت تا 11 خرداد

تاریخ میلادی: 16 می تا 31 می

توجه داشته باشید که با معرفی این عناوین، فرصت دریافت بازی های رایگان ماه مارس به زودی به پایان می رسد و شما تا روز یازدهم اردیبهشت ماه (30 آوریل) می‌توانید بازی Project Cars 2 را دریافت و روی کنسول ایکس باکس وان به رایگان تجربه کنید. همچنین، بازی Knights of Pen and Paper Bundle تا روز بیست و ششم اردیبهشت ماه به صورت رایگان در اختیار کاربران ایکس باکس لایو گلد قرار دارد. دارندگان کنسول نسل هفتم ایکس باکس 360 تا فردا قادر به دریافت رایگان Toybox Turbos خواهند بود.

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه می 2020 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس باکس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم به شمار می روید، قادر به دریافت رایگان این عناوین نخواهید بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.