آموزش اینستاگرام

معرفی 6 کانال مفید یوتیوب برای آموزش ویرایش عکس

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – دنیای ویرایش و ادیت عکس‌ها بسیار پیچیده و پر از هیجان است. با پیشرفت و گسترش تکنولوژی در زمینه تولید نرم‌افزارها، اپلیکیشن‌های ویرایش عکس تغییرات زیادی کرده‌اند. علاوه بر این تعداد این نرم‌افزارها روز به روز در حال افزاش است. از این ‌رو انتخاب مناسب‌ترین نرم‌افزار و یادگرفتن روش‌های کار با آن سخت است.

خوشبختانه منابع زیادی برای یادگرفتن کار کردن با این نرم‌افزارها وجود دارد که شبکه اجتماعی یوتیوب یکی از بهترین منابع یادگیری است. ازاین‌رو در این مطلب به معرفی برترین کانال‌های آموزش ویرایش عکس در شبکه اجتماعی یوتیوب می‌پردازیم:

کانال آموزشی Peter McKinnon

در این کانال آموزشی شما با نکات اصلی در ویرایش عکس توسط Peter McKinnon که عکاس معروفی است آشنا می‌شوید. همچنین در این کانال نکات کاربردی زیادی برای تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی آموزش داده می‌شود. Peter McKinnon به جای تمرکز روی آموزش ویرایش عکس به‌صورت تخصصی در این کانال سعی کرده است تا نکات اصلی و پایه در زمینه ویرایش تصویر را به مخاطب خود آموزش دهد. در ویدیو‌های قرار داده شده در این کانال، نه تنها مراحل اصلی در ویرایش تصویر به صورت مجموعه‌ای از ویدیوها آموزش داده می‌شود. او برای ویرایش تصویر از نرم‌افزار فتوشاپ محصول شرکت ادوبی استفاده می‌کند.

برای ورود به این کانال از اینجا وارد شوید.

کانال آموزش فتوشاپ یا Photoshop Training Channel

این کانال به آموزش ترفندها و نکات استفاده از یک نرم‌افزار قدرتمند برای ویرایش تصویر به نام Photoshop اختصاص دارد. در این کانال به کاربران از 0 تا 100 استفاده از این نرم‌افزار برای ویرایش عکس‌ها آموزش داده می‌شود. اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که تمایل به یادگیری حرفه‌ای این نرم‌افزار را دارید، این کانال در شبکه اجتماعی یوتیوب انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

برای ورود به این کانال از اینجا وارد شوید.

کانال آموزش کار با نرم‌افزار Photo Afiinity

نرم‌افزار Affinity Photo یکی از نرم‌افزارهای جدید برای ویرایش عکس است که اولین نسخه آن در سال 2015 میلادی به بازار عرضه شد. از آنجایی که این نرم‌افزار تازه و جدید است، در شبکه اجتماعی یوتیوب کانالی برای آموزش حرفه‌ای این نرم‌افزار ایجاد شده است که کاربران می‌توانند در آن با نکات و ترفندهای پایه و کاربردی در Affiniti Photo آشنا شوند.

برای ورود به این کانال از اینجا وارد شوید.

کانال Daves Media Design

نرم‌افزار GIMP یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند و رایگان برای ویرایش عکس است. با این وجود واسط کاربری آن کمی پیچیده طراحی شده است و به همین دلیلی کار با آن نسبتاً سخت است. ازاین‌رو شرکت  Daves Media Design مجموعه‌ای شامل 150 ویدیوی آموزشی برای کار با این نرم‌افزار را در کانال خود در یوتیوب قرار داده است تا افراد علاقه‌مند به کار با این نرم‌افزار بتوانند از آن استفاده کنند. همچنین در کنار این 160 ویدیو، ویدیوهای آموزشی دیگری برای استفاده از نرم‌افزارهای دیگر در کنار GIMP نیز در این کانال قرار داده است.

برای ورود به کانال از اینجا وارد شوید.

کانال skylum Software

مسلماً هیچ آموزشی نمی‌تواند جای آموزش‌هایی که توسط خود طراح و تولید کنده نرم‌افزار تولید شده‌اند را بگیرد. Skylum software یکی از بهترین کانال‌های آموزشی در زمینه آموزش نرم‌افزار Luminar در یوتیوب است. تمرکز اصلی این کانال ویرایش تصاویر با استفاده از نرم‌افزار Luminar 4 است که اساس آن بر پایه هوش مصنوعی طراحی شده است. در این کانال هم ویدیوهای تخصصی و هم ویدیوهای پایه برای افراد مبتدی درباره این نرم‌افزار قرار داده شده است.

برای ورود به کانال از اینجا وارد شوید.

کانال CAMBIT Creates

معمولاً یافتن آموزش‌های کاربردی درباره نرم‌افزارهای کمتر شناخته شدن در اینترنت کار نسبتاً دشواری است. اما یوتیوب یکی از بهترین منابع برای یادگیری نرم‌‌افزارهای مختلف حتی کمتر شناخته‌شده‌ها است. photopea یکی از نرم‌‌افزارهای کمتر شناخته شده در زمینه ویرایش عکس است. در کانال CAMBIT Creates آموزش‌های کاربردی و مفیدی در زمینه کار با این نرم‌افزار قدرتمند قرار داده شده است. این نرم‌افزار یکی از ویرایشگرهای آنلاین برای تصاویر است که می‌توانید از آن برای ایجاد افکت‌های زیبای متنی و همچنین ویرایش عکس استفاده کنید. امکان خروجی گرفتن از آن در فرمت‌های مختلف نیز وجود دارد.

برای ورود به کانال از اینجا وارد شوید.

منبع reviewgeek

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.