ارتقا XCloud برای استفاده در Xbox سری X مایکروسافت

رسانه کلیک – مایکروسافت در حال ارتقا XCloud برای استفاده در سخت‌افزارهای پر قدرتی مثل Xbox است. گفته می‌شود این ارتقا در سرویس بازی XCloud تا سال آینده میلادی ارائه خواهد شد. بر اساس اخبار منتشر شده از سوی منابع خبری قرار است از یک سرور قدرتمند دیگر برای اجرای بازی‌های رایانه‌ای روی گوشی‌های تلفن همراه از طریق XCloud نیز رونمایی شود.

قرار است سرویس XCloud همراه با Xbox Game Pass برای انجام و اجرای بازی‌های Xbox استفاده شود. در حال حاضر مایکروسافت از سخت‌افزار Xbox One S برای افزایش قدرت XCloud استفاده می‌کند اما به نظر می‌رسد این شرکت به فکر افزایش قدرت XCloud با استفاده از روش‌های دیگری باشد.

گزارش‌های منتشر شده در خصوص نتایج استفاده از Xbox Game Pass برای اجرای بازی‌های رایانه‌ای روی PC ها نشان می‌دهد Xbox Game Pass می‌تواند یک گزینه مناسب برای قدرت بخشیدن به XCloud در اجرای بازی‌های رایانه‌ای در آینده باشد.

در حال حاضر پیش‌نمایشی از Xcloud برای کاربران سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است. قرار است تا پایان سال جاری میلادی مایکروسافت نسخه نهایی و تکمیل شده آن را برای کاربران سیستم‌عامل اندروید منتشر کند. هنوز مشخص نیست نسخه نهایی XCloud چه زمانی برای کاربران iOS منتشر خواهد شد. مایکروسافت چندین بار در خصوص محدودیت‌هایی که اپ استور برای آن‌ها ایجاد کرده است، صحبت کرده. به نظر می‌رسد ارائه بازی برای سیستم‌ عامل iOS هنوز در فاز آزمایش است در حالی که فاز آزمایش برای ارائه بازی در سیستم عامل اندروید پایان یافته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.