بازی GRIS شاهکاری در پلتفرم‌های موبایلی

رسانه کلیک – بازی GRIS شاهکاری بی‌رقیب از کمپانی بازی سازی DevolverDigital که بدون شک در مواردی همچون صداگذاری و گرافیک آن چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند. بازی که بعد از چند ساعت سر و کله زدن با آن گذر زمان را فراموش می‌کنید و در دنیای رویایی که خالق اثر برایتان نقاشی کرده است محو می‌شوید.

مکانیک یازی بسیار ساده و روان طراحی شده است. شما در قالب کارکتر دختری ظریف و زیبا اما با نیرو‌های شگفت‌انگیز بازی را به پیش می‌برید. در ابتدای راه تنها با جلو و عقب رفتن و پرش از پس چالش‌های نه چندان دشوار بازی بر می‌آیید؛ اما رفته رفته قدرت‌های شما اضافه می‌شود و با قدرت گرفتن کاراکتر شما، پازل‌های بازی نیز سخت تر می‌شوند.

سبک ماجراجویی متفاوتی که GRIS روایت‌گر آن است با خلاقیت‌های فیزیکی زیادی نیز رو‌به رو است. شما مانند اکثر بازی‌های این سبک قدرت‌هایی مانند پرش دو مرحله‌ای و جادو به همراه خود دارید. چیزی که GRIS را از باقی رقبای خود متمایز می‌کند ظرافت در استفاده از این قدرت‌ها در کنار درجه سختی پازل‌های پیش ‌روی شما است. در بیشتر مراحل GRIS بازیکن با فرآیند‌هایی مواجه می‌شود که نیاز به دقت در زمان‌بندی پرش‌ها و استفاده از جادو‌ها دارد.

یه طور کلی GRIS نمی‌خواهد با پازل‌های دشوار فکری ذهن شما را به چالش بکشد و هدف این بازی دور کردن شما از دنیای واقعیتان به کمک موسیقی، ریتم و گرافیک ۲ بعدی خیره کننده آن است که می‌توان آن را شاهکاری هنری در نظر گرفت.

بازیکن در طول بازی ارتباطی عمیق با کاراکتر بازی که دختری ظریف اندام اما با قابلیت‌های جادویی است برقرار می‌کند؛ به طوری که در اواخر بازی شاهد گره خوردن این رابطه احساسی بعد از ساعت‌ها دسته و پنجه نرم کردن با رخداد‌های مختلف این بازی هستیم.

جالب است بدانید که این بازی در سال ۲۰۱۸ برای کامپیوتر رونمایی شد در سال ۲۰۲۰ طبق قولی که سازندگان داده بودند به پلتفرم موبایل نیز راه پیدا کرد. 

دانلود از گوگل پلی: دانلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.