شیفر

خودروهای جدید BMW سری 2

مشاهده خودروهای جدید BMW سری 2 در کوه‌های آلپ

رسانه کلیک – شرکت BMW در حال حاضر مشغول انجام آزمایش‌های مربوط به سرعت روی خودروهای BMW سری 2 است. بر اساس آخرین تصاویر منتشر شده، خودروهای این شرکت در حال گذراندن تست سرعت خود در کوه‌های آلپ هستند.

نکته مهم این است که مشخصات این خودرو تا حدودی با آنچه پیش از این در مورد آن در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده بود تفاوت‌هایی دارد. پیش از این تصاویر زیادی از طراحی داخلی BMW سری 2 منتشر شده بود. اما عکس‌های جدید جزییات بیشتری را در مورد نحوه و چگونگی طراحی داخلی این خودرو نمایش می‌دهند.

در داخل این خودرو از نمایشگرهای دیجیتالی دوتایی که در نکاه اول نظر بیننده را به خود جلب می‌کند استفاده شده است. روی داشبورد این خودرو دکمه‌های کنترلی زیادی تعبیه نشده است و به همین دلیل می‌توان مطمئن بود که دکمه‌های مربوط به رادیو و همچنین دکمه‌های کنترلی آب و هوا به صورت لمسی و روی صفحه نمایش طراحی شده‌اند. به نظر می‌رسد طراحی داخلی BMW سری 2 به نوعی یک طراحی مینیمال گرا باشد.

BMW سری 2 با نگاهی به ظاهر این خودرو  در عکس‌های منتشر شده متوجه می‌شویم که BMW  سری 2 جدید هنوز آماده ارائه به بازار نیست. سطح پوشش روی خود همچنان مانند شش ماه قبل است و جزییات بیشتری از 6 ماه پیش تاکنون در آن مشخص نشده است. در عکس‌های منتشر شده از BMW  سری 2 جدید جلو پنجره کاملاً پوشانده شده است. خطوط و انحناهای ایجاد شده در بدنه از زیرپوشش قرار داده شده روی بدنه کاملاً مشخص است اما به نظر می‌رسد خطوط متقاطع دیگری نیز روی بدنه طراحی شده باشد که ز زیر این پوشش مشخص نیست. با توجه به آنچه در عکس‌های منتشر شده مشخص است به نظر می‌رسد طراحان و مهندسان BMW در حال انجام آزمایش‌های اولیه در کوهستان آلپ هستند و هنوز زمان زیادی تا رونمایی کامل از این خودرو باقی مانده است.

با وجود اینکه در تصاویر منتشر شده ظاهر BMW سری 2 کاملاً در زیر یک پوشش پنهان شده است اما به نظر می‌رسد این خودرو از نظر طراحی کاملاً جدید باشد. از نظر سایز و ابعاد، ابعاد آن بزرگ‌تر شده و بنابراین برای سرنشینان فضای بیشتری باشد. علاوه بر این افزایش اندازه این خودرو نشان می‌دهد حجم موتور هیبریدی این خودرو بزرگ‌تر باشد. پس می‌توان امیدوار بود که این خودرو از نوع خودروهایی 4 چرخ محرک باشد.

از 6 ما پیش که تصاویر این خودرو منتشر شده بود بسیاری بر این باور بودند که تا پایان سال جاری میلادی این خودرو در اروپا به بازار عرضه شود اما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن، به نظر می‌رسد خودرو BMWسری 2 تا سال آینده به عنوان مدل 2022رونمایی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.