آموزش اینستاگرام

انتشار جزئیات جدید از طراحی Ford Bronco تنها چند روز قبل از رونمایی از آن

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – تنها چند روز به رونمایی رسمی خودرو جدید شرکت فورد با نام Ford Bronco باقی‌مانده است. پیش از این قرار بود این خودرو در تاریخ 9 ژوئیه سال جاری میلادی به بازار عرضه شود اما بنا به دلایلی این تاریخ به روز 13 ژوئیه یعنی فردا موکول شد.

در طی چند روز اخیر شرکت فورد در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تیزرهای مختلفی را از طراحی جدید خودرو Ford Bronco منتشر کرده است. تصاویر منتشر شده در این شبکه‌ اجتماعی نشان می‌دهد طراحی این خودرو تا حدودی شبیه به عکس‌هایی است که در پیش از این در وب سایت‌های مختلف منتشر شده بود.

در یکی از تصاویر منتشر شده چراغ‌های جلو LED و به صورت دایره‌ای طراحی شده‌اند که یک خط افقی با چراغ LED داخل این دایره فرو رفته است. چراغ‌های جلو در Ford Bronco توسط یک سری تزئینات مربعی شکل با رنگ قرمز طراحی شده است. در تیزرهای قبلی خودرو فورد 8 رنگ برای بدنه در نظر گرفته شده بود اما در حال حاضر این خودرو offroad با دو رنگ قرمز در تیزرهای فعلی نمایش داده می‌شود.

چراغ‌های خودرو در نمونه اصلی با آنچه پیش از این در تیزرها نمایش داده شده بود متفاوت است. جای تعجبی ندارد که چراغ‌ها در مدل SUV این خودرو بسته به مدل آن با طراحی متفاوتی ارائه شوند. در 3 تیزر آخری که از این خودرو منتشر شده است نشان فورد با رنگ زرد در درهای این خودرو حک شده است که نمای زیبایی به آن بخشیده است.

Ford Broncoپیش از این در تیزرهای منتشر شده در اینستاگرام لوگو فورد به نوعی همراه گل و خاک و ماسه منتشر شده بود که در واقع نشان‌ دهنده قابلیت فورد برای عبور از بیابان‌های خشک و سخت است.

همان‌طور که قبلاً اشاره شد قرار است تا روز 13 ژوئیه از خودرو Ford Bronco رونمایی شود. راه‌های زیادی برای مشاهده مراسم رونمایی از این خودرو وجود دارد. فورد با شبکه دیزنی برای پخش زنده مراسم رونمایی همکاری خواهد کرد. قرار است برخی از قسمت‌های خاص و هیجان‌انگیز مربوط به مراسم رونمایی از خودرو در شبکه‌های ESPN، ABC و شبکه National Geographic منتشر شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.