شکایت اپل از شرکتی به نام Prepear با لوگو گلابی

رسانه کلیک – شرکت اپل از اپیکیشن رایگانی به نام Prepear به دلیل لوگوی گلابی شکل آن‌ها شکایت کرده است؛ اما بنیان‌گذاران این شرکت قصد عقب‌نشینی ندارند و در حال مقابله با اپل هستند. 

شرکت اپل از اپلیکیشنی رایگان به نام Prepear که لوگو گلابی شکل دارد شکایت کرده است. این اپلیکیشن برنامه‌های غذایی و دستور پخت‌های مختلفی را به ورت رایگان به کاربران ارائه می‌دهد. بنیان‌گذاران این شرکت اعلام کرده‌اند که به دلیل لوگوی خود به تازگی شکایتی از طرف اپل دریافت کرده‌اند و مدیران اپل معتقدند که این لوگو شباهت زیادی با لوگو سیب اپل دارد.

شکایت شرکت اپل از این شرکت کوچک و درخواست ‌آن‌ها برای تغییر لوگو واکنشات زیادی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است و به عقیده بنیان‌گذاران Prepear این کار کمی عجیب به نظر می‌رسد. 

شرکت کوچک Prepear بسیار کوچک است و تنها از ۵ عضور تشکیل شده است. به گفته بنیان‌گذاران این اپلیکیشن، آن‌ها مدت‌ها است که از این لوگو استفاده می‌کنند و این جنگ قانونی با اپل هزینه‌های زیادی را به شرکت کوچک آن‌ها تحمیل کرده است تا جایی که آن‌ها مجبور شده‌اند یکی از کارمندان خود را اخراج کنند. 

شرکت اپل تاکنون از کسب وکارهای کوجچک دیگری که لوگو آن ها مربوط به میوه ها بوده است شکایت کرده است. معمولا این کسب وکارهای کوچک قدرت و توانایی مقابله با اپل را ندارند و در نهایت لوگوی خود را تغییر می‌دهند.

اما بنیان‌گذاران این اپلیکیشن اعلام کرده‌اند که از حقوق خود دفاع می‌کنند و با مقابله با شرکت اپل این پیام را به شرکت‌های بزرگ دیگر منتقل می‌کنند که ور گفتن به کسب‌وکارهای کوچک عواقبی دارد. 

منبع 9to5mac

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.