نمایشگاه الکامپ ۲۶ به تعویق افتاد

رسانه کلیک – سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از تعویق نمایشگاه الکامپ ۲۶ به دلیل ادامه روند شیوع کرونا در کشور خبر داد.

این سازمان امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد به دلیل مهار نشدن کرونا در کشور تصمیم گرفته که برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۶ را به ماه‌های پایانی امسال موکول کند.

متن بیانیه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به شرح زیر است.

ستاد اجرایی الکامپ ۲۶ ضمن سپاس از استقبال دلگرم‌کننده شرکت ها، استارت آپ ها و سازمان های دولتی که منجر به پیش ثبت نامی بی سابقه برای بیش از ٣٠ هزار متربع فضای نمایشگاهی و ٧٠٠ شرکت کننده شد، اعلام می‌کند با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و نگرانی‌هایی که در مورد به خطر افتادن سلامت شرکت‌کنندگان و بازدید کنندگان وجود دارد تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ به ماه های پایانی سال جاری موکول می شود.

تصمیم به تعویق نمایشگاه در راستای رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترک با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی گرفته شده و تیم برگزاری بزرگترین گردهمایی فناوری اطلاعات کشور از همه همکارانی که برای این فرصت سالانه در پایان شهریور ماه برنامه‌ریزی کرده بودند پوزش می‌طلبد.

ستاد اجرایی الکامپ با پایش شرایط، اولویت خود را برگزاری نمایشگاه با ایمن‌ترین روش‌های ممکن اعلام و زمان جدید و نحوه برگزاری به محض آماده شدن به اطلاع علاقه‌مندان توسعه فضای فناوری اطلاعات ایران خواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.