بهره‌مندی باتری قدرتمند آنر 9A از فناوری شارژ معکوس

رسانه کلیک – میان‌رده جدید آنر مجهز به باتری قدرتمند ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است و از فناوری شارژ معکوس بهره می‌برد که در مواقع ضروری بسیار کاربردی است. 

این روزها با وجود اپلیکیشن‌های زیاد روی گوشی‌های هوشمند و اتصال مدام گوشی به اینترنت، تمام شدنشارژ باتری گوشی به یک معضل تبدیل شده است. شرکت آنر در گوشی میان‌رده جدید خود یعنی آنر 9A از باتری فوق‌العاده قوی ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی استفاده کرده است. 

با این گوشی دیگر نگران تمام شدن باتری گوشی خود نیستید. برای مثال با یک بار شارژ باتری می‌توانید به راحتی ۶۵ ساعت تماس تلفنی یا ۳۲ ساعت تماس تلفنی برقرار کنید. حتی اگر دسترسی به پریز برق نداشته باشید و تنها ۵ درصد از شارژ موبایلتان باقی مانده باشد می‌توانید با استفاده از قابلیت Ultra Power Saving Mode تا ۱۲ ساعت دیگر از باتری گوشی خود استفاده کنید. 

مهم‌ترین ویژگی باتری قدرتمند گوشی آنر 9A بهر‌مندی از قابلیت Reverse Charging یا فناوری شارژ معکوس است که در مواقع ضروری بسیار کاربردی است. فناوری شارژ معکوس به این معناست که می‌توانید از گوشی هوشمند خود به عنوان پاوربانک برای دیگر وسایل شارژی خود مانند هدفون بلوتوثی و ساعت هوشمند خود را شارژ کنید. 

این قابلیت در مواقع ضروری بسیار کاربردی است و بیشتر شاهد این قابلیت در گوشی‌های پرچمدار تولیدکنندگان مختلف هستیم. آنر با ارائه این قابلیت در گوشی میان‌رده و مقرون‌به‌صرفه خود، کاربران خود را از به همراه داشتن پاوربانک بی‌نیاز کرده است. 

برای استفاده از فناوری شارژ معکوس باید یک کابل OTG را به درگاه شارژر گوشی وصل کنید و بعد سیم شارژر دستگاه دیگر خود را به کابل وصل کنید. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.