دوربین GoPro Hero 9 احتمالا نمایشگر رنگی خواهد داشت

رسانه کلیک – شرکت GoPro با ساخت دوربین GoPro Hero 9 که یک نمایشگر رنگی دارد، به دنبال جذب ویدئوبلاگرها است تا افت فروش خود در دوران پاندمی کرونا را جبران کند. 

شرکت GoPro یکی از محبوب ترین شرکت‌های سازنده دوربین‌های اکشن در دنیا است و دوربین‌های این شرکت با نام Hero طرفداران فراوانی در میان ورزشکاران، جهان گردان و حتی فیلم سازان دارد. این شرکت در تازه‌ترین اقدام خود برای گسترش مشتریان محصولات خود، با قراردادن نمایشگر رنگی بر روی دوربین‌های خود سعی در جذب ویدئوبلاگرها دارد.

طبق اعلام وبسایت آلمانی WinFuture، تصاویری از دوربین جدید این شرکت وجود دارد که نشان می‌دهد این شرکت با هدف جذب ویدئوبلاگرها اقدام به تعبیه نمایشگر رنگی در سری جدید دوربین‌های خود کرده است. نسخه های پیشین این دوربین‌ها تنها دارای صفحه تک‌ رنگ برای دریافت اطلاعات ضبط تصویر بود. اگرچه هنوز اطلاعات دقیقی از چگونگی کارکرد نمایشگر جدید این شرکت مشخص نیست اما احتمال می‌رود این قابلیت برای مشاهده زنده تصاویر در حال ضبط باشد.

مطابق با گزارش‌ها دوربین Hero9 از تکنولوژی ضبط تصاویر 5K برخوردار است (البته فریم ریت این دوربین هنوز مشخص نیست).

پایه‌های اتصال تاشوی این محصول کمک می‌کند تا پایه‌ها بدون اشغال فضای اضافه به گیرنده‌های خود متصل شوند.

مشروط بر این که اطلاعات درز کرده دقیق باشد، هنوز زمان عرضه به بازار و قیمت این محصول به‌طور دقیق مشخص نیست. اما با توجه به اینکه این کمپانی تاریخ رونمایی‌های جدید خود را اواخر تابستان یا پاییز امسال برنامه‌ریزی کرده است دور از ذهن نیست که تنها چند هفته به معرفی این محصول جدید به بازار مانده باشد.

رونمایی از این محصول برای این کمپانی می تواند رویداد بزرگی تلقی شود چون با توجه به شرایط اخیر حاصل از پاندمیک کووید-۱۹ این شرکت مجبور به تعدیل بخشی از نیروهای خود به دلیل کاهش فروش و لغو جشنواره‌های فروش خود شده است. بخش عمده مشتریان این شرکت تا پبش از این ماجراجویان، ورزشکارها، طبیعت‌گردها و … بودند که با توجه به شرایط پاندمیک فعالت آنها محدود شده و در شرایط کنونی نیازی به خرید این دوربین نخواهند داشت؛ در نتیجه این شرکت با تمرکز بر ویدئوبلاگرها و فعالان فضای مجازی سعی در جبران افت فروش خود دارد.

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.