توییتر بخش Quote Tweets را برای همه کاربران فعال کرد

رسانه کلیک – گفته می‌شود که بخش Quote Tweets توییتر به صورت گسترده در دسترس همه کاربران قرار گرفته است. توییتر می‌خواهد این بخش را جایگزین Retweets with Comments کند.

توییتر مدتی قبل امکانی را به صورت آزمایشی در دسترس کاربران قرار داد که می‌توانستنپ توییت‌های کوت‌شده را به سادگی پیدا کنند. توییتر با این کار می‌خواست توییت‌های کوت‌شده را در قالب گزینه‌های جدا قرار دهد و آن را از بخش ری‌توییت‌ها جدا کند. توییتر اعلام کرده بود که این قابلیت به صورت رسمی در دسترس کاربران جهان قرار خواهد گرفت.

توییتر قبل از این آپدیت کوت‌ها را به عنوان یک توییت عادی شناسایی می‌کرد اما این مسئله باعث شد تا پیدا کردن تعداد زیادی از پاسخ‌هایی که ویژه پست خاصی هستند کمی دشوار باشد. در حال حاضر توییت‌های کوت‌شده در بخش‌های جداگانه و در قسمت اطلاعات توییت و به صورت دقیق در کنار ری‌توییت قرار گرفته است.

در پلتفرم توییتر کوت با ریپلای کردن تفاوت دارد. به ری‌توییت با کامنت کوت گفته می‌شود. توییتر در گذشته به‌روزرسانی‌های جدید کوت‌ها را به نام Retweets with Comments شناسایی می‌کرد. بنابراین توییت‌های کوت‌شده در بخش جدگانه‌ای به نام Quote Tweets قرار خواهند گرفت. کاربران این پلتفرم نیز می‌توانند از متن، عکس، ویدیو و تصاویر متحرک در کوت‌ها استفاده کنند.

اگر کاربران بخواهند به کوت‌ها دسترسی داشته باشند باید به توییت‌ها ضربه بزنند و به بخش Quote Tweets وارد شوند. با انتخاب این گزینه می‌توانند به همه کوت‌ها دسترسی پیدا کنند. همچنین بخش‌های دیگری مانند لایک‌ها، ریپلای‌ها (منشن‌ها) و ری‌توییت‌ها در قالب گزینه‌هایی جداگانه زیر هر توییت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این گزینه برای همه کاربرانی که اپلیکیشن توییتر را به آخرین نسخه آپدیت کردند فعال خواهد شد. 

توییتر مدتی است که تلاش می‌کند مطابق دیدگاه کاربران قابلیت‌های جدید را به پلتفرم خود اضافه کند. تا افراد علاقه بیشتری برای استفاده از این اپلیکیشن داشته باشند. در حال حاضر قابلیت محدود کردن پاسخ به توییت‌ها برای همه کاربران فعال است. توییتر نیز به زودی از سرویس اشتراکی استفاده می‌کند. این سرویس به کاربران این اجازه را می‌دهد که با دریافت پول قابلیت‌هایی مانند Undo Send و رنگ‌های سفارشی و امکان انتشار ویدئوی طولانی‌تر ارائه دهند.

منبع 9to5mac

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.