بر اساس گزارش‌ها؛

کمپانی LG درصدد سرمایه‌گذاری در تکنولوژی نمایشگرهای OLED استارتاپ OTI

رسانه کلیک – استارتاپ OTI که یک شرکت کانادایی فعال در زمینه تولید نمایشگرهای نسل جدید OLED است اخیرا اعلام کرده که از طرف کمپانی LG پیشنهاد سرمایه‌گذاری دریافت کرده است.

بنابر اعلام شرکت OTI Lumionics، این سرمایه‌گذاری به منظور شتاب‌بخشیدن به فرآیند تولید انبوه این کمپانی، شامل تولید ConducTorrTM CPM برای دوربین‌های زیر صفحه نمایشگر، خواهد بود.

این استارتاپ در اوایل ماه جاری میلادی با اعلام اینکه ConducTorrTM CPM های این شرکت آماده‌ تولید انبوه است افزود که این تکنولوژی برای سه ماه‌ی آخر سال ۲۰۲۰ آماده‌ی استفاده در نسل بعدی تلفن‌های همراه و دیگر نمایشگرها است.

مایکل هالندر، موسس و مدیر عامل این برند در اعلامیه‌ی رسمی این شرکت گفت: همکاری با شرکت LG در راستای ارتقای خط تولید انبوه محصول‌مان، بسیار باارزش و هیجان‌انگیز است.

او افزود: همکاری با LG به عنوان ”لیدر برند” در راستای تولید پیشرفته‌ترین محلول قابل استفاده در نمایشگرهای نسل جدید، برای شرکت ما اعتبار‌بخش و ارزنده است.

تولیدکنندگان نمایشگر سراسر دنیا به دنبال راه‌حلی نوآورانه برای سرعت‌بخشیدن به فرآیند تحول نمایشگرهای شفاف بودند و استارتاپ OTI تمرکز خود را بر روی تکنولوژی الگوسازی کاتدی قرار داد تا با استفاده از آن نمایشگرهای نسل جدید OLED، شامل نمایشگرهای شفاف، دوربین‌های سلفی و سنسور های زیر نمایشگر، نمایشگرهای تاشو و نمایشگرهای خودرو، را تولید کند.

در اطلاعیه‌‌ی مایکل فالکون، مدیر سرمایه‌گذاری شرکت LG آمده است که: بخش سرمایه‌گذاری این شرکت از نزدیک فرآیند تولید این تکنولوژی توسط OTI را زیر نظر داشته و مایل به سرمایه‌گذاری در خط تولید انبوه این محصول است. و مایل است تا با همکاری با این شرکت بتواند به تجاری سازی این محصول برای استفاده در نمایشگرهای متنوع کمک کند.

گفته می‌شود این سرمایه‌گذاری LG بخشی از دور جدید سیاست‌های سرمایه‌گذاری است که در آن شرکت‌های سرمایه‌گذاری مانند Anzu و Draper Dragon با LG به رقابت می‌پردازند.

منبع gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.