تلفن‌همراه‌ LG Wing احتمالا در تاریخ ۵ اکتبر رونمایی می‌شود

رسانه کلیک – تلفن‌همراه‌ LG Wing با طراحی عجیب و منحصر به‌فرد خود، احتمالا تا ۵ اکتبر رونمایی می‌شود. پیش‌تر اما قرار بود این گوشی تا دو هفته‌ی دیگر یعنی ۲۵ سپتامبر رونمایی شود، اما گویا این کمپانی کره‌ای تصمیم دارد تا رونمایی این مدل عجیب را ده روز دیگر به تاخیر بی‌اندازد.

انتظار می‌رود اولین اطلاعات رسمی پیرامون تلفن همراه LG Wing در ۱۴ سپتامبر عرضه شود. تا کنون هرانچه از این گوشی می‌دانیم اطلاعات لو رفته و حدس و گمان‌هاست. پیش‌تر رندر‌های رسمی این گوشی توسط ایوان بلس منتشر شده بود.

این تلفن‌همراه قرار است دارای صفحه نمایش اصلی 6.8 اینچی و صفحه نمایش ثانویه‌ی مربع شکل با قطر 4اینچ باید. این دستگاه احتمالا مجهز به پردازنده‌ی Snapdragon 765G همراه با 8GB رم خواهد بود. قیمت اولیه‌ی این گوشی احتمالا چیزی در حدود 1400 یورو و یا 1600 یورو خواهد بود. هرچند قیمت معقول برای این گوشی نصف مقدار فعلی خواهد بود.

این کمپانی کره‌ای، دوشنبه اعللام کرد این تلفن‌همراه پس از پخش تیزر رسمی آن به مدت ۴ هفته توسط کاربران منتخب تست و امتحان می‌شود. هرچند این فرآیند، فرایند پیچیده‌ای برای معرفی یک محصول به بازار است اما این کمپانی پیشتر نیز برای معرفی تلفن‌همراه Velvetخود که در اوایل سال میلادی جاری رونمایی شد، این فرایند را انجام داد.

منبع gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.