سامسونگ بزرگ‌ترین LED دنیا را در استادیوم SoFi نصب کرد

رسانه کلیک – بزرگ‌ترین LED دنیا که ساخته شرکت سامسونگ است، در قلب استادیوم ۷۰ هزار نفری SoFi واقع در هالیوود پارک در حال تپیدن است. 

تکنولوژی LED سامسونگ اکنون در قلب استادیوم SoFi در حال تپیدن است. این استادیوم ۷۰ هزار نفری در پارک هالیوود واقع در لس آنجلس آمریکا است و اولین استادیوم در دنیا است که تصاویر ویدیویی با کیفیت 4K از طریق نمایشگر سامسونگ به نمایش می‌گذارد. 

این نمایشگر سامسونگ با ابعاد ۷۰ هزار فوت یا ۶۵۰۰ متر مربع، بزرگ‌ترین نمایشگر در دنیا است. بزرگ‌ترین صفحه LED این نمایشگر ارتفاع ۱۲ متر و کوچک‌ترین صفحه ارتفاع ۶ متر دارد. این نمایشگر بزرگ از ۸۰ میلیون پیکسل تشکیل شده است؛ البته تراکم پیکسل آن در مقیاس صنعتی است. طبق اعلام سامسونگ هر یک از این پیکسل‌ها با فاصله ۸ میلی‌متری مرکز به مرکز از یکدیگر جدا شده‌اند. 

جالب است بدانید که بزرگ‌ترین LED دنیا بیش از ۲۶۰ اسپیکر مجزا دارد که با ۷ مایل کابل معادل ۱۱۲۶۵ متر کابل به یکدیگر متصل شده‌اند. 

به نظر می‌رسد که قرار است از این تکنولوژی جدید شرکت غول کره‌ای در مناطق دیگر پارک هالیوود از جمله مناطق اداری، مسکونی و فروشگاه‌ها نیز استفاده شود. 

علاوه بر این، هر یک از اعضای سامسونگ که از این پارک بازدید کنند یا در ‌آن ساکن باشند، به یک بخش اختصاصی از این نمایشگر دسترسی خواهند داشت و می‌توانند از محتوای اختصاصی، تخفیف‌ها و پیشنهادات مختلف بهره‌مند شوند. 

منبع sammobile

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.