انتقال اپلیکیشن‌های آیفون از صفحه Home به کتابخانه اپلیکیشن‌ها

رسانه کلیک – در این مطلب روش انتقال اپلیکیشن‌های آیفون از صفحه Home به کتابخانه اپلیکیشن‌ها یا همان App Library که به‌تازگی به iOS14 اضافه شده است را آموزش می‌دهیم.

در نسخه 14 سیستم عامل iOS شرکت اپل اپلیکیشن App Library را به گوشی آیفون اضافه کرده است. این اپلیکیشن شبیه به اپلیکیشن App Drawer در سیستم عامل اندروید است.

در اپلیکیشن App Library اپلیکیشن‌هایی که آیکون آن‌ها روی صفحه Home دیده نمی‌شوند در آن قرار می‌گیرد. امکان افزودن اپلیکیشن‌های از صفحه Home به این کتابخانه وجود دارد. در این مطلب قصد داریم تا روش افزودن اپلیکیشن‌ها به این App Library را آموزش دهیم.

برای افزودن اپلیکیشن‌ها به App Library روی آیکون مربوط به اپلیکیشنی که می‌خواهید آن را به App Library منتقل کنید، انگشت خود را برای چند ثانیه نگه دارید.

انتقال اپلیکیشن‌های آیفون از صفحه Home به کتابخانه اپلیکیشن‌هااز منوی باز شده روی گزینه Remove App کلیک کنید.

انتقال اپلیکیشن‌های آیفون از صفحه Home به کتابخانه اپلیکیشن‌هاسؤالی از شما مبنی بر اینکه آیا مایل به افزودن اپلیکیشن به App Library هستید یا نه پرسیده می‌شود. گزینه Move to App Library را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه آیکون اپلیکیشن از روی صفحه Home حذف می‌شود. برای مشاهده App Library انگشت خود را روی صفحه از چپ به راست بکشید. اپلیکیشن‌هایی که به App Library منتقل کرده‌اید در این قسمت نمایش داده می‌شود.

انتقال اپلیکیشن‌های آیفون از صفحه Home به کتابخانه اپلیکیشن‌هابرای پیدا کردن اپلیکیشن مورد نظر در کتابخانه اپلیکیشن کافی است صفحه مربوط به آن را بالا و پایین بکشید. به این ترتیب می‌توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید.

برای اینکه اپلیکیشن‌ها را از کتابخانه اپلیکیشن روی صفحه Home منتقل کنید کافی است انگشت خود را روی اپلیکیشن مورد نظرتان برای چند لحظه نگه دارید و از منوی باز شده گزینه Move to home page را انتخاب کنید. به همین راحتی اپلیکیشن شما به صفحه Home اضافه می‌شود. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.