خبر خوش برای علاقه‌مندان به ایموجی

217 ایموجی جدید در سال 2021 به گوشی‌های هوشمند اضافه خواهد شد

رسانه کلیک – 217 ایموجی جدید تحت نسخه 13.1 تا سال 2021 برای کاربران منتشر خواهد شد تا بتوانند با استفاده از آن‌ها احساسات خود در پیام‌های متنی را بهتر منتقل کنند. 

تقریبا همه افراد در چت‌های خود از ایموجی‌های مختلف استفاده می‌کنند تا احساسات خود را بهتر منتقل کنند. قرار است که سال آینده میلادی لیست جدیدی از ایموجی‌ها منتشر شود که شامل 217 ایموجی جدید است.

این به این معناست که علاقه‌مندان به ایموجی می‌توانند از شکلک‌های بیشتری برای انتقال احساسات خود در پیام‌های متنی استفاده کنند. برخی از این ایموجی‌ها جدید، همان ایموجی‌های قدیمی با رنگ پوست متفاوت هستند؛ اما برخی از آن‌ها نیز کاملا جدید هستند و قبلا مشابه آن‌ها وجود نداشته است. 

این ایموجی‌های جدید شامل موارد زیر می‌شود: صورتی که در حال آه کشیدن است، صوتی که بین ابرها پنهان شده است، صورتی گیج و مبهوت، قلب پانسمان شده، قلبی که در آتش قرار دارد و مرد ریش‌دار و زن ریش‌دار. این ایموجی‌ها در تصویر زیر نمایش داده شده‌اند. 

217 ایموجی جدید

قرار بود نسخه جدید ایموجی‌ها با ورژن 14.0 منتشر شود اما به دلیل ویروس کرونا به تاخیر افتاد و به احتمال زیاد در ماه سپتامبر 2021 منتشر خواهد شد. به همین دلیل نسخه 13.1 منتشر شد تا برخی از ایموجی‌های جدید را در اختیار کاربران قرار دهد. در نتیجه نسخه 13.1 نسخه کامل نیست و باید منتظر نسخه 14 باشیم. 

وقتی که این ایموجی‌ها منتشر می‌شوند مدتی ظول می‌کشد تا برای دستگاه‌های اندرویدی بروز‌رسانی شوند. برای مثال هنوز برخی از دستگاه‌های اندرویدی نسخه 13.0 ایموجی را دریافت نکرده‌اند و به همین دلیل دریافت نسخه 13.1 نیز احتمالا تا سال 2021 طول خواهد کشید. البته کاربران گوشی‌های سامسونگ و گوگل معمولا زودتر از دیگر کاربران اندرویدی این ایموجی‌ها را دریافت می‌کنند. 

منبع androidpolice

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.