جزئیات امکان توسعه کدهای سوییفت و فلاتر روی ویندوز

رسانه کلیک – دیروز توسعه دهندگان پروژه سوییفت به منظور سرعت بخشیدن به فرآیند توسعه نسخه ویندوز آن Image های مجمع ابزار سوییفت را برای دانلود در دسترس دیگر توسعه دهندگان قرار دادند. 

رسانه‌ها در ماه مارس 2020 اعلام کرده بودند که به احتمال زیاد سیستم عامل ویندوز 10 به زبان برنامه نویسی سوییفت اضافه خواهد شد. در آن زمان حدس و گمان‌ها حاکی از آن بود که تا چند ماه دیگر پشتیبانی از این زبان برنامه نویسی در ویندوز 10 در دسترس توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت. اما دیروز انتظارها به پایان رسید و توسعه دهندگان پروژه سوئیفت به منظور سرعت بخشیدن به فرآیند توسعه نسخه ویندوز آن Image های مجمع ابزار سوییفت را برای دانلود در دسترس دیگر توسعه دهندگان قرار دادند. 

این فایل ها حاوی ابزارهای لازم برای ساخت، توسعه و اجرای کدهای سوییفت و فلاتر روی ویندوز 10 هستند. در این لینک می‌توانید به این فایل ها دسترسی پیدا کنید. اولین قدم برای استفاده از سوییفت، دانلود کامپایلر و دیگر ابزارهای جانبی آن برای کدنویسی است. اگر این لینک ها بعد از مدتی از دسترس خارج شد لطفا از منابع رسمی برای دانلود این ابزارها اقدام کنید؛ زیرا این ابزارها کاملا رایکان هستند و نیازی به دانلود از سایت‌های ثالث ندارید.

منبع mspoweruser

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.