حقایق جالب درباره استرالیا که شما را متحیر می کنند!

رسانه کلیک – استرالیا کشوریست در قاره اقیانوسیه که شگفتی های طبیعی، سواحل، بیابان ها و گونه های جاندار منحصر به فردی دارد. شاید شما نیز جزو عاشقان استرالیا باشید و زمانی که نام این کشور را می شنوید حس خوبی به شما دست بدهد. استرالیا دارای مردمی مهربان و با فرهنگ است که پذیرای مهاجران از اقصی نقاط دنیا می باشند. بیش از 10 هزار ساحل در این کشور وجود دارد و کانگوروی قرمز حیوان ملی آن محسوب می شود. برخی از گونه های حیوانی نادر در این نقطه از جهان همچنان زنده هستند ولی متاسفانه به دلیل شکار بی رویه، برخی از آنان همچون کوالا رو به انقراض می باشند. برای اینکه بیشتر با این کشور زیبا که مانند تکه ای از بهشت است آشنا شوید و به حقایق جالبی درباره آن پی ببرید، همراه این مطلب از موسسه مهاجرتی پارسی کانادا باشید.

برای دانستن عجایب شگفت انگیز درباره استرالیا آماده اید؟

شاید برای تان عجیب باشد که استرالیا یکی از کشورهای متروک جهان به شمار می رود اما به لحاظ جغرافیایی، ششمین کشور بزرگ از نظر مساحت می باشد. شاید بتوان دلیل متروکه بودن استرالیا این گونه عنوان کرد که این سرزمین جزیره ای محصور شده در میان اقیانوس ها و آب های آزاد است، ولی بیشتر مناطق داخلی این کشور نیمه خشک و بیابانی هستند. حتی در مرکز استرالیا نیز جمعیتی وجود ندارد و خالی از سکنه است و مردم قسمت های حاشیه ای را که به آب نزدیک تر است برگزیده اند. استرالیا مناطق بومی جنگلی و زیبایی دارد که به دلیل تنوع زیستی که در آن ها وجود دارد، همواره مورد توجه هستند. کشور استرالیا به عنوان یک جزیره گسترده و پهناور، تنوع آب و هوایی بسیاری را در سراسر خود دارد. این کشور اقتصاد سرمایه داری با شکوهی نیز دارد که چهار برابر از اقتصاد اروپا قدرتمند تر بوده و به همین خاطر است که عده زیادی سالانه عظم سفر و یا مهاجرت به استرالیا را می کنند.

استرالیا

آیا برای مهاجرت به استرالیا آماده اید؟

ممکن است بخواهید ادامه زندگی تان را در این جزیره زیبا و ثروتمند سپری کنید و با داشتن درآمد بالا بر پایه ی یورو، تمامی چیزهایی که آرزو دارید را به راحتی بخرید. استرالیا بیشترین میزان درآمد را برای نیروهای کار خود نسبت به سایر نقاط جهان در نظر می گیرد و معمولا مردم در آن از رفاه فوق العاده ای برخوردارند. انواع غذاهای لذیذ دریایی را به شکل تازه و متنوع می توانید در رستوران های آن امتحان کنید و از زندگی جدیدی که برای خود در این کشور می سازید نهایت رضایت و لذت را داشته باشید. موسسه مهاجرتی پارسی کانادا با تجارب موفقی که در زمینه اخذ اقامت استرالیا و کسب تابعیت برای مهاجران دارد، آماده کمک و خدمت رسانی به شما عزیزان است. فقط کافیست که اراده کرده و به این موسسه و مشاوران زبده ی آن مراجعه کنید. تمامی مراحل مهاجرتی شما با برنامه ریزی اصولی و کمترین زمان انجام می شوند. بنابراین تردید نداشته باشید و برای اخذ ویزای استرالیا اقدام نمایید.

وکلای حرفه ای این موسسه، پرونده شما را با توجه به شرایط و مدارکی که ارائه می دهید در بهترین حالت ممکن پیش می برند و از میان انواع روش های مهاجرت به استرالیا بهترین گزینه را برای شما انتخاب و معرفی می کنند. سال هاست که این موسسه با روش های قانونی و اصولی مهاجران را بدون دردسر و با کمال راحتی به کشورهای گوناگون جهان از جمله استرالیا رهسپار می کند. ممکن است بارها برای اخذ اقامت در موسسات گوناگون سرمایه گذاری کرده باشید ولی باز هم پرونده مهاجرتی تان با شکست رو به رو شده باشد، یا اینکه پروسه مهاجرتی تان با کندی و به سختی پیش رفته باشد. در موسسه مهاجرتی پارسی کانادا نه هزینه اضافه ای از شما دریافت می شود و نه خللی در فرآیند مهاجرتی تان پیش می آید. با قرار گرفتن تحت مشاوره های موثر کارشناسان این مجموعه، قطعا به تفاوت های آن با سایر مراکز و موسسات پی خواهید برد.

پیدایش استرالیا کوچک ترین قاره جهان

در عصر یخبندان و با بالا رفتن سطح دریا، استرالیا از سایر نقاط جهان جدا شد و مردمی که بیشتر از آسیا به قصد شکار و تامین غذا به آن آمده بودند و مردمی از جنوب و جنوب شرقی آمریکا و همچنین عده ای از هلندی ها، قبایلی را تشکیل دادند و به واسطه یخبندان عظیمی که به وجود آمد، این مردم ساکن استرالیا شدند و هزاران سال از مردم سایر نقاط جهان مجزا شدند. شاید به همین خاطر باشد که گونه های حیوانی و جانوری کمیاب در استرالیا باقی مانده است. تا نام استرالیا را می شنویم بی اختیار به یاد کانگورو، کوالا، سواحل گسترده و میوه های خاص و غذاهای دریایی می افتیم.

در این کشور چند فرهنگی زندگی ایده آلی در انتظار مهاجران است و اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، استرالیا یکی از بهترین مناطق جهان برای زندگی است. استرالیا شهرهای معروفی همچون سیدنی و ملبورن را دارد که بسیار مدرن و پیشرفته هستند. همچنین ایالت های پر جمعیتی همچون نیو سات ولز و ویکتوریا را دارد و پایتخت آن کانبراست. زندگی در استرالیا یک مزیت بزرگ برای شما به عنوان مهاجر دارد و آن مهاجرپذیری این کشور است. جالب است بدانید که برای اولین بار انگلیسی ‌ها آن را کشف کردند و مدت‌ ها آن را مستعمره‌ خود قرار دادند. اما در حال حاضر استرالیا یک کشور آزاد و غنی از لحاظ مالی و اقتصادی است که جوانان زیادی آرزوی کار و یا تحصیل در آن را دارند. با مراجعه به موسسه پارسی کانادا رفتن شما به استرالیا تضمینی و راحت تر از آن چه که فکرش را بکنید خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.