مسابقه بزرگ ۱۰۰ میلیون تومانی اسنپ با شعار « اسنپ جوابه » آغاز شد

رسانه کلیک – اسنپ در آخرین کمپین تبلیغاتی خود که با شعار « اسنپ جوابه » آغاز شده است قرار است به یکی از کاربران خوش‌شانس خود ۱۰۰ میلیون تومان وجه نقد اهدا کند.

اسنپ در کمپین تبلیغاتی جدید خود، با معرفی جامع سرویس‌های مختلفش، جوایز ویژه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفته است. این کمپین با شعار «اسنپ جوابه» از تاریخ ۹ مهر آغاز شده و تا ۲۳ آبان ادامه دارد. قرار است یکی از کاربران خوش‌شانس اسنپ در قرعه‌کشی پایانی این کمپین جایزه اصلی را که ۱۰۰میلیون تومان پول نقد است برنده شود؛ علاوه بر این در زمان برگزاری کمپین، هر هفته جوایز هیجان‌انگیزی برای کاربران در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، برای شرکت در قرعه‌کشی جایزه بزرگ ۱۰۰میلیون تومانی کافی است تا پایان زمان کمپین حداقل از ۳ سرویس مختلف این اپلیکیشن استفاده کرده باشید. بنابراین تا ۲۳ آبان فرصت دارید تا با ثبت سفارش در حداقل ۳ سرویس از سرویس‌های خودرو، پرواز، غذا، سوپرمارکت، پزشک و مشاور، خدمات پرداخت (خرید شارژ سیم‌کارت، بسته اینترنت و پرداخت قبض) شانس خود را برای برنده شدن این جایزه بزرگ امتحان کنید. برای اطلاع از شرایط شرکت در قرعه‌کشی و برندگان جوایز هفتگی و برنده جایزه بزرگ می‌توانید به سایت اسنپ مراجعه کنید.

اسنپ با تمرکز بر ۶ خدمت درخواست خودرو، خرید بلیت هواپیما، سفارش غذا، خرید از سوپرمارکت، مشاوره پزشکی آنلاین و خدمات پرداخت (شامل خرید شارژ، بسته اینترنت و پرداخت قبض) قصد دارد تا سوپر اپلیکیشن خود را به عنوان بستری یکپارچه به کاربرانش معرفی کند؛ اپلیکیشنی که نیازهای متعدد را به شکلی هوشمند، آسان و به طور یکجا برطرف می‌کند.  

1 نظر
  1. س می گوید

    آیانرم افزاراسنپ سیستم عاملKAI OSکه نسخه ای ساده ازاندروئیدهست زیر پوشش این نرم افزارقرار میده درآینده؟جهت نصب این نرم افزارکاربردی بر روی گوشی نوکیاهشتصد تاف:‏NOKIA 800 tough‏ سیستم عامل این مدل از‎ KAI OSبهره میگره یعنی اندروییدساده!اماهیچ اپ وبرنامه نرم افزاری اسنپ تاحالامعرفی نشده!بابت جواب به این سوال تشکر می کنم وممنون ازشما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.