حضور مهمان های غیر منتظره در قسمت آخر سریال 100 The

رسانه کلیک – جیسون راتنبرگ در مصاحبه ای با TVLine از حضور مهمان های غیرمنتظره در قسمت آخر فصل نهایی سریال 100 The خبر داد و هواداران را شگفت زده کرد.

جیسون راتنبرگ، شورانر سریال پرطرفدار 100، از حضور مهمان های سوپرایزی در فصل نهایی این مجموعه خبر دارد. داستان 100 راجع به صد نوجوان است که از مسکن فضایی خود به زمین فرستاده می شوند، تا قابلیت زندگی روی زمین پس از یک آخرالزمان هسته ای وحشتناک را مورد بررسی قرار دهند. اما این نمایش تاکنون راه طولانی را از قسمت های اول طی کرده و به نحوی زندگی پسا- آخرالزمانی را به تصویر می کشد.

با توجه به پخش قسمت یکی مانده به آخر مجموعه 100 در هفته گذشته، می توان گفت که تنها یک قسمت به پایان فصل باقی مانده است. در حالی که خط داستانی فصل آخر حول بازیگران مختلف می چرخد، کلارک و اوکتاویا در قسمت آخر سعی می کنند تا کدوگان و مریدان وی را از پا بیاندازند. اما از آنجا که مدی در قسمت قبلی به صورت کاملا فلج در صحنه ظاهر می شود، احتمالا کلارک و یا اوکتاویا وی را از این زجر همیشگی خلاص می کنند.

شورانر مجموعه تلویزیونی 100 در طی مصاحبه ای با TVLine گفته است که مهمانان متعددی در قسمت آخر هنرنمایی خواهند کرد که تماشای آن ها مخاطبین را به تعجب وا می دارد. با اینکه راتنبرگ ریسک بالایی را برای قسمت آخر تخمین می زند، اما خاطر نشان کرده که داستان تا حد امکان به اتمام خواهد رسید. وی افزود که بینندگان باید خود را برای حضور غیرمنتظره میهمانان در قسمت آخر آماده کنند.

با اینکه راتنبرگ به جزییات بیشتری اشاره نکرده است، اما سریال The 100 در طول چند فصل خود به ما ثابت کرده که از کشتن شخصیت های اصلی و فرعی واهمه ای ندارد! در ضمن، هرچند کاراکترهایی نظیر فین، لکسا، جسپر، مانتی و هارپر در طول داستان جان خود را از دست داده اند، اما احتمالا یک یا چند نفر از دوستان نزدیک کلارک در قالب وهم و خیال با وی رو به رو خواهند شد. البته بدون شک بیشتر طرفداران این سریال تمایل به دیدن دوباره بلامی بلیک دارند که به طور اتفاقی در قسمت 13 فصل هفت توسط کلارک کشته می شود.       

با اینکه سریال 100 به خط داستانی پیچیده و پلات های سریع معروف است، اما پویایی ایفای نقش شخصیت های آن همیشه به عنوان قلب این مجموعه شناخته می شود. تاکنون کاراکترهای بسیاری در این مجموعه اضافه و حذف شده اند، اما کلارک و شجاعت بی دریغ او همواره نقطه ثابت 100 بوده است. قسمت آخر سریال پرطرفدار و هیجان انگیز 100 The روز چهارشنبه مورخ 30 سپتامبر به نمایش گذاشته شد و بینندگان را با لحظه تلخی رو به رو کرد.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.