توییتر آزمایش قابلیت «مطالعه قبل از به‌اشتراک گذاری» را به iOS می‌آورد

رسانه کلیک – توییتر مدت‌هاست که در حال آزمایش قابلیت مطالعه مقالات قبل از به‌اشتراک‌گذاری آن‌ها است و اکنون برای آزمایش بیشتر، این قابلیت را برای کاربران iOS فعال کرده است. 

توییتر ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد قابلیت مطالعه مقالات قبل از به اشتراک‌گذاری آن‌ها را برای تمام کاربران این شبکه احتماعی منتشر کند. این شرکت در حال گسترش آزمایشات خود است و امروز این قابلیت را به نسخه iOS توییتر اضافه کرده است. 

اکنون زمانی که کاربران گوشی‌های ایفون بخواهند یک مقاله را در توییر به اشتراک‌بگذارند یا از یک مقاله نقل قول کنند، توییتر از آن‌ها سوال می‌کند آیا تمایل دارند ابتدا مقاله را باز کنند. 

این آزمایش در ما ژوئن روی کاربران اندرویدی آغاز شد و این شرکت اعلام کرده است که از آن زمان نتایج مثبتی از این آزمایش دریافت کرده است. این قابلیت جدید توییتر باعث می‌شود تا افراد مقالات بیشتری را مطالعه کنند. نمایش همین پیام کوچک در آزمایش‌های چند ماه اخیر باعث شده تا ۳۳ درصد از افراد قبل از به اشتراک گذاری مقالات، آن‌ها را مطالعه کنند. 

مدیر ارتباطات توییتر می‌گوید این پیام برای همه افراد و برای هر نوع محتوایی نمایش داده می‌شود. از آن‌جایی که توییر به یک مکان محبوب برای بحث‌های سیاسی تبدیل شده است، این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بحث‌های عمیق‌تری داشته باشند و بیشتر فکر کنند. 

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.