نخستین تریلر رسمی فیلم Jingle Jangle: A Chrismas Journey منتشر شد

رسانه کلیک – فیلم موزیکال و ماجراجویی Jingle Jangle: A Chrismas Journey محصول جدید نتفلیکس بوده که به تازگی تریلر رسمی آن منتشر شده است. این فیلم بهانه خوبی برای یک دورهمی خانوادگی در طول تعطیلات به حساب می آید.

با اینکه بسیاری از افراد هنوز در تکاپوی هالووین و فیلم های ترسناک هستند، کمپانی نتفلیکس نگاهی به آینده دورتر داشته و بالاخره از تریلر کامل فیلم Jingle Jangle: A Chrismas Journey رونمایی کرد. این تریلر رسمی، یک ماجراجویی موزیکال عالی برای تعطیلات است که برای تمام سنین مناسب بوده و اعضای خانواده را دور هم جمع می کند.  

این فیلم سراسر تخیلی و فانتزی به کارگرانی دیوید ای تالبرت، داستان یک اسباب بازی ساز افسانه ای به نام جرونیکوس جنگل (با هنرنمایی فارست ویتاکر) و دختربچه ای به نام جرنی (مدالن میلز) بوده که در واقع نوه جرونیکوس است. جرونیکوس در شهر باشکوه کابلتون زندگی می کند و ابتکارات و وسایل ساخته شده او همگی دارای عنصر جادویی و تخیلی هستند. روزگار به کام جنگل است تا زمانی که یکی از باارزش ترین اختراعات وی (یک کلید سحرآمیز) توسط شاگردش به سرقت می رود. در اینجا جرنی وارد ماجرا می شود که همانند پدربزرگ خود، یک مخترع باهوش و خلاق است. وی به جرونیکوس کمک می کند تا وسیله دزدیده شده را از شاگرد ناسپاس پس بگیرد که در این صورت، زندگی آن ها برای همیشه تغییر پیدا می کند.  

علاوه بر فارست ویتاکر و مدالن میلرز، بازیگران دیگری از جمله کیگان مایکل کی، شارون رز، فیلیسیا رشاد، آنیکا نونی رز، کیرون دایر، جاستین کورنول، لیزا داوینا فیلیپ و هیو بونه ویل در فیلم موزیکال و ماجراجویی Jingle Jangle: A Chrismas Journey ایفای نقش می کنند.

اگر داستان این فیلم نتوانست توجه شما را به خود جلب کند، آنگاه موسیقی و لباس ها و تنپوش های زیبای شخصیت ها، قطعا گوش و چشم هر مخاطبی را نوازش خواهند کرد. آهنگ های اصلی این فیلم متعلق به جان لجند، فیلیپ لارنس و دیوی نیتن بوده و لباس ها و طراحی بی نظیر آن ها سلیقه مایکل ویلکینسون هستند. از جمله کارهای قبلی ویلکینسون، می توان به طراحی لباس برای فیلم های علاءالدین و Tron: Lagacy اشاره کرد. از همخوانی آشر و کیانا لد در آهنگ This Day نیز نمی توان غافل شد. گفته می شود که فیلم Jingle Jangle: A Chrismas Journey در تاریخ 13 نوامبر روی نتفلیکس و برخی سینماها به نمایش در می آید.

منبع hollywoodreporter

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.