انتشار تصاویر جدید از فصل دوم سریال The Witcher

رسانه کلیک – تصاویر تازه ای از فصل دوم سریال The Witcher در فضای مجازی منتشر شده که هنری کویل، بازیگر نقش گرالت را در لباس جدید نشان می دهند.

مراحل فیلم برداری فصل دوم سریال The Witcher همچنان ادامه دارد اما شور و هیجان مخاطبین باعث شده تا روز به روز تصاویر بیشتری از این مجموعه به فضای مجازی راه پیدا کند. اخیرا نیز تصاویر تازه ای در رسانه های اجتماعی دست به دست می شود که هنری کویل، بازیگر اصلی نقش گرالت را در یک لباس جنگی جدید به نمایش می گذارند.

فیلم نامه سریال بر اساس رمان نویسنده لهستانی یعنی آندژی ساپکوفسکی نوشته شده و داستان آن در یک دنیای فانتزی مملو از هیولا و موجودات افسانه ای اتفاق می افتد. در این میان گرالت از ریویا یک شکارچی جهش یافته است که به دنبال موجودات پلید می گردد. پرنسس سیری (فریا آلن) از سینترا و ینفر (آنیا چالاترا) جادوگر قدرتمند ونگربرگ نیز از دیگر شخصیت های کلیدی این مجموعه به شمار می آیند.

فصل نخست سریال ویچر در دسامبر 2019 از نتفلیکس پخش شد و به سرعت توانست نظر مخاطبین را به خود جلب کند. به همین خاطر کمپانی نتفلیکس در نظر گرفت تا محتوای بیشتری را پیرامون این سریال در اختیار علاقه مندان قرار دهد. تا کنون خبر ساخت یک مستند و یک اسپین-آف انیمیشنی در بین رسانه ها شایع شده است. ظاهرا نتفلیکس از قبل نسبت به موفقیت این سریال اطمینان کامل داشته؛ زیرا حتی پیش از آنکه فصل اول به نمایش گذاشته شود، مراحل تولید فصل دوم را آغاز کرده بوده است.

فصل دوم سریال محبوب و پرطرفدار The Witcher قرار بود تا در سال 2021 در شبکه نتفلیکس به نمایش درآید؛ اما با توجه به اینکه مراحل تولید آن به سبب شیوع ویروس COVID-19 اندکی به تاخیر افتاده، تاریخ دقیق پخش آن هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. با از سر گرفته شدن فیلم برداری ویچر، تصاویر جدیدی از کاراکترهای سریال به ویژه پرنسس سیری در اینترنت منتشر شد که هواداران را بیش از پیش هیجان زده کرد. حال عکس های لباس جدید گرالت نیز در سرتاسر فضای مجازی دیده می شوند.

هنری کویل چندی پیش دو تصویر جدید از لباس تماما مشکی گرالت در فصل دوم را در صفحه اینستاگرام خود به نمایش گذاشت و گزیده هایی از کتاب ساپکوفسکی که مربوط به گرالت یا همان گرگ سفید (White Wolf) می شدند را پست کرد. لورن اشمیت هیسریچ، سازنده سریال نیز در صفحه رسمی توییتر خود پس از انتشار لباس رزمی گرالت، از وجود قسمتی به نام Battles and Brotherhood در فصل جدید خبر داد.

 به نظر می رسد که لباس جدید در مقایسه با آنچه گرالت در فصل اول به تن می کرد کمی سنگین تر است؛ در حالی که گرگ سفید در کتاب ها پوشش سبک تری دارد. نحوه طراحی لباس نیز تا حدودی ما را به یاد ارتش نیلفگارد می اندازد. در تصویر دوم جای پنجه یک موجود روی شانه گرالت به چشم می خورد که هواداران را اندکی گمراه کرده است: آیا باید منتظر یک پیشامد مهم در فصل دوم باشیم یا این علامت حین اتفاقاتی که بین دو فصل رخ داده به وجود آمده است؟

البته گرالت تنها شخصیتی نیست که به لباس های جدید مزین شده؛ پوشش پرنسس سیری نیز تغییرات بسیاری کرده است. بدین ترتیب که لباس های با شکوه او در فصل اول جای خود را به یک پیراهن و شنل ساده داده اند. اگر به خاطر داشته باشید قسمت آخر سریال The Witcher با ملاقات گرالت و سیری به پایان رسید. انتظار می رود که گرگ سفید شاهزاده خانم را تا قلمروی کائر مورهن همراهی کند. گرالت در کائر مورهن آموزش دید تا به یک ویچر واقعی تبدیل شود و حالا باید تعلیمات خود را به سیری انتقال دهد. با توجه به اینکه هنوز چند ماه تا پخش فصل دوم باقی مانده، احتمالا در روزهای آتی شاهد تصاویر بیشتری از این سریال خواهیم بود.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.