نگاه اجمالی بر فیلم های حاضر در مراسم کامیک-کان نیویورک (2020)

رسانه کلیک – همانند کامیک-کان سن دیگو، مراسم کامیک-کان شهر نیویورک نیز به طور کاملا مجازی برگزار می شود. در ادامه به معرفی کوتاه فیلم های حاضر در این مراسم می پردازیم.

مراسم کامیک-کان نیویورک در سال جاری به طور مجازی برگزار می شود. با این حال، هنوز هم دارای مجموعه کاملی از پنل های فیلم است که باید منتظر آن ها باشیم. مشابه با مراسم کامیک-کان در سن دیگو که کاملا به طور آنلاین برگزار شد، کامیک-کان نیویورک نیز به طور مجازی ارایه می شود و هواداران این مراسم می توانند ترکیبی از محتویات از پیش ضبط شده و محتویات زنده را در صفحه یوتیوب NYCC تماشا کنند. کامیک-کان 2020 به طور آنلاین از 8 اکتبر شروع شده و تا 11 اکتبر ادامه پیدا می کند.  

مانند سایر همایش های فیلمی و تلویزیونی، مجموعه پنل های فیلم های NNCC نیز دارای تفاوت های قابل ملاحظه ای نسبت به سال های گذشته است. مارول به سبب تردید و عدم قطعیت در خصوص جدول زمانی فیلم های فاز چهارم (پس از اختلال تولید ناشی از شیوع کرونا)، تنها یک پنل را به خود اختصاص داده است. در همین حال، Star Wars نیز تنها دارای یک پنل بوده و انتظاری نمی رود که خبری راجع به فیلم داشته باشد.

به هر حال، علیرغم شکایات و انتقادهای مختلف نسبت به عدم وجود هیجان کافی در کامیک-کان سن دیگو، پیش بینی می شود که کامیک-کان نیویورک با زمانبندی عالی پنل های مختلف، مخاطبین را به اندازه کافی به هیجان آورد. در ادامه به معرفی مختصر فیلم های حاضر در مراسم می پردازیم.

Books of Blood

برانون براگا، کارگردان Books of Blood و بازیگران آن درباره اقتباس آتی رمان های ترسناک کلایو بارکر صحبت خواهند کرد؛ رمان هایی که به گفته استفن کینگ آینده ژانر وحشت هستند. این فیلم روایت سه داستان مختلف است که در زمان و مکان به هم پیوند می خورند.

حضور Freaky در مراسم کامیک-کان نیویورک

کریستوفر لاندن کارگران به همراه ستارگانی همچون وینس وان، کاترین نیوتون، سلسته اوکانر و میشا اوشروویچ در خصوص فیلم Freaky صحبت خواهند کرد، کمدی خونی بلومهاوس که درباره یک دختر نوجوان و یک قاتل سریالی است که بدن آن ها با یکدیگر عوض می شود.

Hunger Games

یکی دیگر از پنل های فیلم های NNCC به سری پرطرفدار هانگر گیمز مربوط می شود. دیوید لویتان ناشر رمان هایThe Hunger Games، و نینا جیکبسون تهیه کننده این سری فیلم ها، در مورد چگونگی تبدیل رمان ها به یک مجموعه فیلم پرفروش بحث خواهند کرد. داستان درباره چند نوجوان است که باید به هر نحوی شده از جان خود حفاظت کنند و برنده یک مسابقه بی رحمانه باشند.

Love and Monsters در مراسم کامیک-کان نیویورک

دیلان اوبرایان، بازیگر فیلم Love and Monster در مورد اسرار پشت پرده این فیلم ماجراجویی پسا آخرالزمانی سخن می گوید. داستان عشق و هیولاها زمانی رخ می دهد که موجودات عظیم الجثه زمین را تصرف کرده اند و انسان ها از ترس به زیر زمین پناه برده اند. در این میان جول (دیلان اوبرایان) همراه با یکی از دوستان خود راهی سفر خطرناکی می شوند.

Marvel Vs. DC

پنل برادران روسو، یکی از مهیج ترین پنل های فیلم های NNCC به حساب می آید، چرا که درباره کتاب های کامیک مارول و DC و رابطه بین داستان های آن ها است. این پنل شامل یک گفتگوی زنده با هر دو برادر روسو و یک مجموعه پنلیست سوپرایزی با حضور شخصیت های افسانه ای مارول و DC می شود.

Marvel’s Black Panter: Sins of The King

ویلیام جکسون هارپر، راوی کتاب صوتی انحصاری Black Panter: Sins of The King درباره این پروژه با نویسنده آن صحبت خواهد کرد. داستان از آنجایی شروع می شود که سپاهی از مردگان متحرک قلمروی واکاندا را تهدید می کنند و تچالا برای مبارزه با مخوف ترین آن ها یعنی شیاطین گذشته اش، به پدر مرده خود روی می آورد.

Monster Hunter در مراسم کامیک-کان نیویورک

پل دبلیو اس اندرسون کارگردان به بررسی اجمالی فیلمی اقتباسی از سری بازی های ویدیویی Monster Hunter خواهد پرداخت. داستان حول یک شکارچی شجاع می چرخد که به همراه یک گروه تحقیقاتی باید انوع مختلف هیولا را شناسایی کنند تا به درک بهتری از دنیای جدید برسند.

Spontaneous

برایان دافیلد کارگردان در کنار کاترین لانگفورد و چارلی پلامر، در خصوص Spomtaneous بحث خواهند کرد. این فیلم کمدی که عنوان آن از رمانی با همین نام گرفته شده، درباره دانش آموزان مدرسه ای است که به طور اسرارآمیز، منفجر می شوند!

Starwars: The High Republic

پنل Starwars یکی از شلوغ ترین پنل های فیلم های NNCC است. کلودیا گری (نویسنده)، چارلز سول، جاستین ایرلند، دنیل خوزه اولدر، کاوان اسکات، جنیفر هدل (ویراستار اجرایی نشر لوکاس فیلم) و مایکل سیگلین (کارگردان) در کنار هم جمع خواهند شد تا در مورد یک حماسه کاملا جدید صحبت کنند.

Wolfwalkers در مراسم کامیک-کان نیویورک

کارگردانان، تام مور و راس استورات، به همراه اعضای تیم تولید در خصوص فرایند خلاقانه ساخت انیمیشن Wolfwalkers توضیح خواهند داد که فیلم اوریجینال اپل تی وی پلاس است. این فیلم حول یک دوستی خیلی عجیب بین دو دختر ایرلندی قرن هفدهم می گردد.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.