نسخه بلوری The New Mutants در 17 نوامبر منتشر می شود

رسانه کلیک – طبق اظهارات کمپانی دیزنی، نسخه بلوری و دیجیتال فیلم The New Mutants در هفدهم نوامبر 2020 در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.  

جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های ایکس-من یعنی The New Mutants به زودی برای تماشای خانگی نیز قابل دسترس خواهد شد. این فیلم که حدودا سه سال پیش یعنی در سال 2017 فیلم برداری شده، پس از وقفه های بسیار بالاخره در اوت امسال و در خلال پاندمی کرونا به روی پرده سینما رفت. گفته می شود درآمد حاصل از فروش این فیلم بسیار کمتر از میزان قابل انتظار و تقریبا نصف بودجه اصلی بوده است. اما مشکل اینجا تمام نمی شود. ظاهرا اغلب افرادی که در سالن های سینما به تماشای این فیلم نشسته اند، دیدگاه مثبتی نسبت به آن نداشته و از عدم یکپارچگی فیلم نامه ابراز نارضایتی کرده اند. بسیاری از هواداران نیز ترجیح داده اند به جای خرید بلیت، نسخه غیر قانونی فیلم را به صورت آنلاین تماشا کنند.

حال خبر رسیده که افراد می توانند جهش یافته های جدید را به صورت قانونی نیز خریداری نموده و از تماشای آن لذت ببرند. کمپانی دیزنی چندی پیش اعلام کرد که نسخه بلوری، 4K اولترا اچ دی، دی وی دی و دیجیتال اچ دی این فیلم در ماه آینده میلادی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. صحنه هایی از گفتگوی عوامل فیلم و همچنین تحلیل کامیک بوک اصلی (اثر بیل سینکویچ) نیز به این نسخه ها اضافه شده است. نسخه دیجیتال، دی وی دی و نسخه بلوری The New Mutants از روز سه شنبه مورخ هفدهم نوامبر قابل خریداری خواهند بود.

اما علیرغم بازخوردهای منفی و مشکلاتی که بر سر راه فیلم قرار گرفت، انتشار نسخه بلوری The New Mutants خبر خوبی برای هواداران سری ایکس-من به شمار می آید. این فیلم احتمالا به زودی درHBO Max نیز به نمایش گذاشته می شود. البته با توجه به عدم موفقیت جهش یافته های جدید در سینما، انتظار می رود که پخش خانگی آن نیز تاثیر چندانی در فروش و بالا رفتن امتیاز آن نداشته باشد. با این حال سازندگان فیلم امید دارند به پشتوانه محبوبیت کامیک بوک ها هم که شده، مخاطبین را پای صفحه جادویی بکشانند.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.