چهارمین قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو به پایان رسید

رسانه کلیک – امروز شنبه نوزدهم مهرماه سال ۱۳۹۹ قرعه‌کشی چهارمین مرحله از فروش ویژه محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان مراجع ذیصلاح و ناظر برگزار شد.
با پایان یافتن زمان ثبت نام و پس از سپری شدن تعطیلات روزهای گذشته، مرحله چهارم قرعه کشی فروش فوق‌العاده سه مدل از محصولات شرکت ایران خودرو در تاریخ ۱۹ مهرماه ۹۹ با موفقیت به انجام رسید. در این مرحله شرکت ایران خودرو سه محصول وانت‌آریسان، رانا پلاس و سورن پلاس را به معرض فروش قرار داده است.
 
آمار قرعه‌کشی حکایت از آن دارد که خودرو آریسان برابر ۶۵ هزار و ۷۹۶ نفر متقاضی داشته است. در عین حال دو مدل نسبتا جدید رانا پلاس و سورن پلاس نیز به ترتیب معادل ۶۵۰ هزار و ۱۳۷ نفر و یک میلیون و ۳۶۶ هزار و ۵۷۵ نفر خواهان داشته‌اند. مجموع ثبت‌نام کنندگان در این دوره از قرعه کشی معادل دو میلیون و ۹۲ هزار و ۵۱۸ نفر بوده و ظرفیت کل فروش این دوره برابر با ۸ هزار دستگاه خودرو اعلام شده است.
 
مشتریانی که در دوره چهارم قرعه کشی ایران خودرو برگزیده شده‌اند، نهایتا تا ۵ روز فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ معادل قیمت خودرو، نسبت به ثبت نام قطعی اقدام کنند. طبق بیانات شرکت ایران خودرو نهایتا پس از مدت سه ماه اتومبیل مورد نظر به خریداران تحویل خواهد شد. بدیهی است در صورت اتمام این مهلت و عدم واریز وجه، نفرات منتخب در فهرست ذخیره‌ها با افراد قبلی جایگزین خواهند شد. اسامی برندگان این مرحله مطابق گذشته از طریق پیامک و همچنین سایت فروش شرکت ایران خودرو به برگزیدگان اعلام می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.