پخش تریلر جدید انیمیشن Wolfwalkers در مراسم کامیک-کان نیویورک

رسانه کلیک – تریلر انیمیشن Wolfwalkers به طور رسمی در مراسم NYCC به نمایش گذاشته شد. این فیلم در ماه نوامبر روی پرده سینماها رفته و در ماه دسامبر از سرویس  Apple TV+ پخش می شود.   

در جشنواره مجازی کامیک- کان نیوروک امسال، Apple TV+ از تریلر انیمیشن دوبعدی و زیبای Wolfwalkers رونمایی کرد (نگاه اجمالی بر فیلم های حاضر در مراسم کامیک-کان نیویورک). ظاهرا این فیلم در ماه نوامبر به اکران درآمده و در دسامبر از سرویس های پخش فیلم از جمله اپل تی وی پلاس پخش می شود. البته فیلم Wolfwalkers (به کارگردانی تام مور و راس استورات)، نخستین بار در فستیوال فیلم بین المللی تورنتو در سپتامبر 2020 به نمایش گذاشته شده است.

در طول نمایش پنل کامیک-کان نیویورک، اپل تی وی پلاس از تریلر انیمیشن Wolfwalkers رونمایی کرد و از پخش آن در تاریخ 11 دسامبر سال 2020 خبر داد. این فیلم از سیزدهم نوامبر امسال در سینماهای ایالات متحده نیز اکران می شود. کارتون دو بعدی ولف واکرز درباره یک شکارچی جوان به نام رابین گودفلو است که به همراه پدر خود به ایرلند، مهد خرافات و جادو سفر می کند. هدف آن ها، از بین بردن آخرین گله باقی مانده از گرگ ها است. در حین سکونت در ایرلند، رابین از محدوده شهر خارج شده و پس از ورود به منطقه ممنوعه، با دختری به نام مب طرح دوستی می ریزد. مب عضوی از یک قبیله مرموز بوده که شب هنگام تبدیل به گرگ می شود. رابین به همراه مب به دنبال مادر گمشده اش می گردد و در این حین، وارد دنیای سحرآمیز Wolfwalker ها می شود، تا حدی که رابطه خود با پدرش را به خطر می اندازد.

زمانی که انیمیشن Wolfwalkers برای نخستین بار در TIFF به نمایش درآمد، منتقدان را شگفت زده کرد. این فیلم از لحاظ روایت فلسفی حیرت انگیز هند- اروپایی، صداگذاری عالی، و انیمیشن سبک دوبعدی مسحورکننده، مورد ستایش قرار گرفت. البته جای تعجبی هم ندارد، چرا که این فیلم محصول استودیوی معروف کیلکنی، یعنی کارتون سالون است که هر سه انیمیشن نخست آن نامزد جایزه اسکار برای بهترین فیلم های انیمیشنی شدند.

آغاز نمایش Wolfwalkers روی پرده سینماها قطعا با محدودیت هایی همراه خواهد بود؛ چرا که بسیاری از سینماها به سبب کرونا تعطیل هستند. از این رو، احتمال دارد که این فیلم جذاب در نهایت به الماس واقعی Apple TV+ تبدیل شود و تعداد بی سابقه ای از بینندگان را به سمت این سرویس بکشاند. جای بحثی نیست که Wolfwalkers نیازی به تبلیغ ندارد، چرا که به اندازه کافی در TIFF سروصدا به پا کرده و طرفداران به شدت در انتظار یک فرصت خوب برای تماشای این فیلم هستند.

 

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.