روش سریع برای پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها روی اپل واچ

رسانه کلیک – استفاده از اپل واچ برای مدیریت نوتیفیکیشن‌ها یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌هایی است که کاربران می‌توانند از آن برای پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها از روی صفحه آیفون خود استفاده کنند. شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که روی صفحه ساعت خود نوتیفیکیشن‌هایی مشاهده کنید که کاربرد خاصی برای شما ندارند. برای پاک کردن این نوتیفیکیشن‌‌ها یک روش ساده و سریع وجود دارد.

اگر می‌خواهید نوتیفیکیشن‌های روی اپل واچ خود را به سرعت پاک کنید، این مطلب را تا پایان بخوانید.

در نسخه 7 سیستم‌عامل WatchOS اپل روش سریعی را برای پاک کردن نوتیفیکیشن‌های روی صفحه ساعت در اختیار کاربران قرار داده است. تا پیش از این کاربران برای پاک کردن نوتیفیکیشن‌های روی صفحه ساعت خود باید هر نوتیفیکیشن‌ها را به صورت یک به یک انتخاب می‌کردند و انگشت خود را برای مدتی روی آن نگه می‌داشتند تا گزینه‌های مربوط به پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها برای آن‌ها ظاهر شود. اما از نسخه 7 سیستم‌عامل WatchOS برای پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها کاربر نیازی به این کار ندارد.

برای پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها به صورت یکجا و سریع در اپل واچ ابتدا صفحه واچ فیس را روی ساعت خود باز کنید و سپس صفحه را به سمت بالا بکشید تا قسمت Notification Center برای شما نمایش داده شود. اگر از یک اپلیکیشن استفاده می‌کنید، انگشت خود را روی گوشه بالای صفحه ساعت نگه دارید و سپس صفحه را به سمت پایین بکشید. (درست در جهت فلش تصویر صفحه را به سمت پایین بکشید)

پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها روی اپل واچدر این حالت فهرستی از نوتیفیکیشن‌ها برای شما نمایش داده می‌شود. اگر روی صفحه انگشت خود را نگه دارید، هیچ اتفاقی نمی‌افتد. صفحه را به سمت پایین مطابق فلش روی تصویر زیر بکشید . شما می‌توانید به جای این کار از Digital Crown ساعت خود استفاده کنید.

پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها روی اپل واچدر قسمت بالای صفحه مربوط به Notification Center گزینه‌ای با نام Clear All برای شما نمایش داده می‌شود. روی آن کلیک کنید تا نوتیفیکیشن‌های شما کاملاً پاک شوند. در این حالت Notification Center به صورت خودکار بسته می‌شود.

پاک کردن نوتیفیکیشن‌ها روی اپل واچوقتی دوباره به Notification Center برگشتید، برای شما پیغام No Notification و یا هیچ نوتیفیکیشنی وجود ندارد ظاهر می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.