حضور آنیا تیلور جوی در فیلم Furiosa تصویب شد

رسانه کلیک – پس از جستجوهای بسیار، بالاخره آنیا تیلور جوی به جای شارلیز ترون در فیلم جدید Furiosa ساخته جورج میلر هنرنمایی خواهد کرد. این فیلم پیش درآمدی بر فیلم Mad Max: Firy Road است.

در فیلم Mad Max: Fury Road شارلیز ترون در نقش فیوریوسا ظاهر شده و بازی فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشته است. با این حال، این بازیگر دوست داشتنی در فیلم جدید جورج میلر به نام Furiosa که پیش درآمدی از مکس دیوانه بوده و داستان آن حول شخصیت نمادین فیوریوسا می گردد، حضور پیدا نخواهد کرد. پس از جستجوهای بسیار، بالاخره آنیا تیلور جوی به جای ترون ظاهر شده و نقش فیوریوسای جوان را بازی می کند. به علاوه، شخصیت محبوب مارول یعنی کریس همسورث و همچنین برنده جایزه ایمی و بازیگر Watchman، یحیی عبدل متین نیز در فیلم حضور خواهند داشت؛ هرچند که نقش آن ها هنوز نامعلوم است.

میلر در اوایل سال جاری اظهار داشت که از تکنیک جوان سازی مارتین اسکورسیزی در فیلم The Irishman برای بازگرداندن شخصیت های داستانی استفاده نخواهد کرد. طبق عقیده این فیلم ساز، تکنیک جوان سازی به اندازه ای قوی نیست که بتواند شارلیز ترون را به فیوریوسای جوان تر تبدیل کند. از این رو، تیلور جوی برای هنرنمایی در این نقش انتخاب شده است. البته پیش از اعلام انتخاب تیلور جوی، شایع شده بود که جودی کومر (برنده ایمی برای Killing Eve) در نقش فیوریوسای جدید ظاهر خواهد شد.  

شارلیز ترون در مصاحبه ای با THR راجع به عدم ایفای نقش در فیلم Furiosa گفته است که به نظر جورج احترام می گذارد و علیرغم دلشکستگی از این تصمیم، برای او آرزوی موفقیت می کند. شارلیز عاشق کاراکتر فیوریوسا بوده و از اینکه سهم کوچکی در ایجاد این شخصیت داشته، ابراز خرسندی می کند. وی افزود که مشتاقانه داستان فیوریوسا را دنبال خواهد کرد و اگر میلر ترجیح داده که بازیگر جدیدی عهده دار این نقش شود، قطعا به تصمیم جورج اعتماد می کند.

آنیا تیلور جوی اواخر ماه اکتبر با بازی در نقش اصلی سریال The Queen’s Gambit مجددا به تلویزیون باز می گردد. این بازیگر همچنین در فیلم The Northman به کارگردانی رابرت اگرز (کارگردان فیلم Witch) نیز حضور پیدا خواهد کرد. همورث به بازی در نقش Thor در دنیای سینمای مارول ادامه می دهد و هنرنمایی یحیی عبدل متین را در محصول نتفلیکس به نام The Trail of the Chicago 7 و همچنین ماتریکس 4 مشاهده خواهیم کرد.

منبع indiewire

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.