اطمینان پدرو پاسکال از موفقیت سریال The Mandalorian

رسانه کلیک – قهرمان اصلی سریال The Mandalorian به محض شرکت در جلسه پیشنهاد بازیگری، از موفقیت این سریال مطمئن بوده و با کمال میل، قرارداد را امضا کرده است.

پدرو پاسکال در مصاحبه اخیر خود گفته است که به حضور در جلسه اول پیشنهاد برای نقش آفرینی در نقش مندولورین، فهمیده که سریال The Mandalorian پدیده بزرگ بعدی تلویوزیون خواهد بود. این نمایش وابسته به مجموعه Star Wars به راه اندازی سرویس دیزنی پلاس کمک کرده و تنها در چند هفته اول میلیون ها مشترک را به سوی سرویس جلب کرد. فصل اول سریال مندولورین به کارگردانی جان فاورو، موفق به کسب هفت جایزه ایمی شده و ظاهرا فصل 2 این سریال قرار است در تاریخ 30 اکتبر به هواداران عرضه شود.

پدرو پاسکال (بازیگر نقش اوبرین مارتل در سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت ) در نقش قهرمان سریال The Mandalorian هنرنمایی می کند که نام اصلی او، دین جارین است. البته محبوب ترین همبازی پاسکال، عروسکی به نام The Child (بچه) یا همان یودای کوچک بوده که در همان روزهای اول پخش سریال، به یک کاراکتر دوست داشتنی جهانی تبدیل شد. موفقیت این سریال از ترکیب جلوه های ویژه بی نظیر، خطوط داستانی هیجانی و اکشن و همچنین چاشنی طنز نشات گرفته است. با توجه به تریلر پخش شده از فصل جدید، می توان پیش بینی کرد که فصل دو سریال مندولورین از فصل یک نیز پرطرفدارتر می شود. در فصل جدید، Jedi وارد داستان شده و جارین کماکان تلاش می کند تا بچه را از شر نیروهای نابودگر در امان نگه دارد.

پاسکال در مصاحبه ای با Variety گفته است که وی نه تنها به خاطر چالش های بازی هنرنمایی در این نقش را پذیرفته، بلکه به محض ورود به جلسه پیشنهاد بازیگری، دریافته است که سریال Mandalorian به بزرگ ترین پدیده بعدی تلویزیونی تبدیل خواهد شد و از این رو، قرارداد را سریعا امضا کرد!

لازم به ذکر است که پاسکال در اوایل فیلم برداری فصل یک، به سبب بازی در نقش Max Lord در فیلم Wonder Woman 1984، حضور چندانی در صحنه نداشت. به هر صورت، غریزه این بازیگر برای هنرنمایی در نقشی که 99 درصد از مواقع ماسک بر چهره دارد (و اکثر بازیگران از آن امتناع می کنند) کاملا درست بوده و وی را در جایگاه مناسب و محبوبی قرار داده است. البته در فصل 2، شاهد هنرنمایی تمام وقت پاسکال روی صحنه خواهیم بود.

طرفداران بی صبرانه منتظر پخش فصل دوم این سریال فانتزی – هیجانی بوده و منتظر تماشای سرانجام مندو و یودا کوچولو هستند. علیرغم تبلیغ های مختلف درباره مکان های آشنای Star Wars، جان فاورو و تیم خلاق وی مایل به ساخت جهان ها و شخصیت های جدیدی هستند، که در گذشته مشاهده نشده اند. ناگفته نماند که یکی از نقاط قوت فصل 1 این سریال نیز وجود همین شخصیت ها و جهان های جدید است.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.