فروشگاه Play Station فروش بازی‌های PS3 و PS Vita را متوقف کرد

رسانه کلیک – با نزدیک شدن به تاریخ عرضه PlayStation5، این شرکت تغییراتی را در فروشگاه‌های نسخه وب و موبایل خود برای فروش بازی‌های PS3, PS Vita و PSP ایجاد کرده است. 

تا چند روز آینده اگر از طریق گوشی و یا وب به فروشگاه‌های بازی PlayStation بروید دیگر نمی توانید بازی های PS3 ، PS Vita و PSP را خریداری کنید. چند روز پیش ، Eurogamer گزارش داد که سونی با ارسال ایمیلی به شرکای توسعه‌دهنده خود، آنها را از تغییر در بخش  PS Store قبل از عرضه PS5 در ماه نوامبر مطلع کرده است. اکنون ، این شرکت این اخبار را در ایمیلی که برای کاربران ارسال شده است نیز تأیید کرده است.

رابط کاربری جدید PS Store برای وب از 21 تا 26 اکتبر و در 28 اکتبر برای تلفن همراه ارائه می شود. با دریافت آن، دیگر قادر به خرید افزونه‌ها و بازی‌های PS3 و PS Vita و PSP در رایانه یا تلفن نخواهید بود. خوشبختانه ، این به معنای حذف کامل بازی های دیجیتال توسط سونی برای این سیستم ها نیست – شما هنوز هم می توانید از طریق فروشگاه کنسول قدیمی خود، بازی‌های آن را دانلود و خریداری کنید. همچنین دیگر نمی توانید حتی برای PS4 ، برنامه، موضوعات و آواتارها را از طریق تلفن همراه و وب خریداری کنید.

علاوه بر این ، سونی ویژگی PS Store’s Wishlist را نیز حذف می‌کند. دیگر نمی توانید عنوانی را نشانه‌گذاری کنید تا آنها را به لیستی اضافه کنید که می توانید از نظر قیمت نظارت کنید و بازی هایی که قبلاً در این بخش ذخیره کرده‌اید حذف می‌شوند. سونی در ایمیل خود به کاربران خود اطلاع داد که دیگر به هیچ بازی و محتوای دیجیتالی که در گذشته خریداری کرده‌اند دسترسی نخواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.