حالت رانندگی دستیار صوتی گوگل برای گوشی های اندروید آماده شد

رسانه کلیک – از زمانی که قرار بود حالت رانندگی دستیار صوتی گوگل آماده شود، یک سال می‌گذرد و اکنون به نظر می‌رسد که این قابلیت برای گوشی‌های اندرویدی آماده شده است. 

گوگل قول داده بود که حالت حالت رانندگی دستیار صوتی گوگل برای گوشی ها در نیمه سال 2019 عرضه می شود. اما واضح است که این اتفاق نیفتاد است.

اما بعد از آن که یک سال هیچ نشانه ای از آن نبوده است به نظر می آید که این حالت آماده شده است. XDA-Developers به همراه Android Police فاش کرده اند که این حالت Google Assistant’s driving در حال حاضر حداقل تا حدی برای گوشی های اندرویدی فعال است.

رابط کاربری نسبت به نسخه نمایشی I/O 2019  به میزان قابل توجه ای تغییر کرده است، اما محتوا و مفهوم مشابه نمونه قبلی است و دکمه های بزرگی و متنی ایجاد شده است که به شما امکان چت، ارسال پیام و پخش موسیقی را می دهد، در عین حال که حواس پرتی راننده را به حداقل می رساند.

حالت رانندگی دستیار صوتی گوگل به نسخه خاصی از Google Maps یا برنامه های جستجو پیوست نشده است و همچنین در دستگاه های مختلف کار می کند. دسترسی شما به این قابلیت ممکن است به حساب کاربری شما بستگی داشته باشد.

این برای گوگل خیلی نادر است که یک ویژگی اندرویدی را با این تاخیر به بازار عرضه کند و مشخص نیست که چه چیزی باعث طولانی شدن انتظار شده است. اگرچه طراحان بیان می کنند که گوگل کاملا از نسخه نمایشی I/O این حالت راضی نبوده است. هر استدلالی که داشته باشید، این حالت یک روش دیگر برای مدیریت کارهای معمول در طول سفر به شما می دهد.

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.