شیائومی Mi 11 اولین گوشی چینی با پردازنده Snapdragon 875 خواهد بود

رسانه کلیک – یک افشاگر چینی در Weibo اعلام کرده است که گوشی پرچمدار آینده شیائومی که احتمالا Mi 11 نام دارد، از پردازنده اسنپدراگون 875 قدرت خواهد گرفت. 

به نظر می‌آید که شرکت شیائومی نه تنها پردازنده Snapdragon 875 گوشی پرچمدار Mi 11 را از سایر تولیدکننده های چینی ایمن کرده است؛ بلکه برای این گوشی مدت زمان محدودی انحصار نیز در نظر گرفته است. 

یک افشاگر چینی این اطلاعات را در پست Weibo خود در اوایل امروز منتشر کرده است. Mi 11 یا هر اسم دیگری که برای این گوشی گذاشته خواهد شد، اولین گوشی چینی است که دارای پردازنده Snapdragon 875  است ولی سری سامسونگ گلکسی S21 اولین گوشی هوشمندی است که این چیپست را به طور جهانی نمایان کرد.

انحصار پردازنده به موضوعی تبدیل شده که در سطح گوشی های میان رده نیز اتفاق می‌افتد. با این حال هیچ اطلاعاتی در مورد مدت زمان انحصار وجود ندارد، اما حدس زده می شود حداکثر یک ماه طول بکشد. همچنین نباید فراموش کرد که  Redmi K30 5G Racing که در ماه می رونمایی شد همچنان تنها گوشی است که از  Snapdragon 875 پشتیبانی می کند.

Snapdragon 875  به طور رسمی در دسامبر رونمایی می‌شود. این پردازنده دارای ۸ هسته است که دارای آرایش 1+3+4 است و  چیست ۵ نانومتری نیز دارد و همراه مودم Snapdragon X60 5G به بازار عرضه می‌شود.

منبع gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.