سری وان پلاس 9 با کدنام  Lemonad در حال توسعه است

رسانه کلیک – تنها پنج روز به رونمایی وان پلاس 8T باقی مانده است و الان اطلاعاتی از دستگاه های بعدی وان پلاس یعنی وان پلاس سری 9 با کدنام Lemonad فاش شده است.Max J  یکی از افشاگران معروف وان پلاس از نمایه کناری گوشی هوشمندی با کد نام “Lemonade” عکسی منتشر کرده است. Max J اکانت توئیتر(@MaxJmb) این عکس را بارگزاری کرده است. این عکس دو نمایه جانبی این دستگاه را نشان می دهد . آن ها به سختی دیده می شوند و شدیدا باریک هستند. آنها احتمالاً محل قرارگیری معمول دکمه ها در هر دو طرف را نشان می دهند. گفته می شود که توجه واقعاً بر پس زمینه تصویر است. یک لیموناد بزرگ نوشته شده و عمداً رنگ آن زرد است.

در حال حاضر Max  جزئیات دیگری را در این توئیت به اشتراک نگذاشته است. ولی در جواب یکی از نظر ها گفته است که این کدنام سری جدید وان پلاس 9 است. این تقریباً خلاصه ای است از آنچه ما در حال بررسی آن هستیم. با این حال ، این تنها باری نیست که درباره   “Lemonade” می شنویم.یک ماه پیش یک یاز اعضای منتشر کرد که وان پلاس بر روی دستگاه ای به کدنام های lemonade, lemonade ، lemonade و  lemonadepکار می کند و ما در آن زمان فکر می کردیم که این یکی دیگر از دستگاه های وان پلاس است. شفاف سازی امروز Max از سری وان پلاس 9 خبر می دهد.

در گذشته کدنام های  “kebab“, “Billie“ و “clover“شنیده بودیم. اما این ها همه نام های پروژها هستند و اطلاعاتی درباره ویژگی ها و طراحی ها به ما نمی دهد. و این مورد در مورد سری OnePlus 9 نیز وجود دارد اما با توجه  به سابقه Max ، که تا الان تمام اطلاعاتی که فاش کرده است درست بوده استLemonade”  ” اکنون کدنام آن است.

ویژگی های سری وان پلاس 9   

از آنجا که برای فاش شدن اطلاعات ویژگی های سری OnePlus 9 خیلی زود است، فعلاً فقط در مورد آن حدس زده می شود.

Max  از آن به عنوان یک “سری” یاد کرده است و از این رو، حداقل می توان انتظارداشت مدل 9 و 9 پرو داشته باشد.  با این حال، او نمی داند که صفحه نمایش تخت یا منحنی است.

چون سری وان پلاس 9 پرچم دار خط تولید است به نظر می آید که ای گوشی حتما دارای پردازنده سری  Snapdragon 8 (احتمالاً Snapdragon 875)، نمایشگر AMOLED  با حداقل 120 هرتز و با حداقل 65 وات شارژ و یا حتی بیشتر است.این گوشی ممکن است که سنسور دوربین 64 مگاپیکسلی و بیشتر داشته باشد. احتمالا این گوشی حدودا آپریل 2021 رونمایی می شود.

منبع gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.