مراحل فیلم برداری سریال The Sandman آغاز شد

رسانه کلیک – سریال The Sandman یکی از جدیدترین محصولاتت نتفلیکس است که مراحل فیلم برداری آن آغاز شده و بازیگران آن نیز به زودی معرفی می شوند.

با اینکه هنوز اسامی بازیگران حاضر در سریال سندمن اعلام نشده، اما حدودا یک هفته از مراحل فیلم برداری آن می گذرد. این سریال بر اساس کامیک های فانتزی و پر فروش  The Sandman (Vertigo) اثر نیل گیمن ساخته شده؛ کتاب هایی که به خاطر خط داستانی منحصر به فردشان بارها مورد ستایش قرار گرفته اند. ایده سندمن نخستین بار در اوایل دهه 90 میلادی مطرح شد و امروز پس از گذشت تقریبا 30 سال، قرار است از سرویس پخش نتفلیکس به نمایش درآید.

سازندگان سریال تا کنون اسامی هیچ یک از هنرپیشگان را فاش نکرده اند؛ با این حال طی این مدت بازیگران مطرح بسیاری به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با سندمن در ارتباط بوده اند. گیمن چند سال پیش تلاش کرد تا یک فیلم اقتباسی از داستان خود را با نقش آفرینی جوزف گوردون لویت به دنیا نشان دهد؛ هر چند که این پروژه هیچگاه وارد مرحله عمل نشد. جیمز مک آووی نیز اخیرا نقش عمده ای را در ساخت کتاب صوتی سندمن ایفا کرده است.

پس از آنکه گیمن در پاسخ به توییت یکی از کاربران، آغاز فیلم برداری The Sandman را اعلام کرد، علاقه مندان انتظار داشتند تا شخص گیمن یا کمپانی نتفلیکس بلافاصله اسامی افراد حاضر در سریال را نیز منتشر کنند؛ اتفاقی که متاسفانه هنوز نیفتاده است.

اما رسانه ها دست روی دست نگذاشته و حضور برخی بازیگران در این سریال را حدس زده اند. لیام همسورث یکی از این افراد است که طبق شایعات، در نقش The Corinthian، یکی از شخصیت های خوفناک به روی صحنه می رود. ستاره سریال Sweetbitter یعنی تام استاریج نیز نقش Dream را بازی می کند. با این حال گیمن و نتفلیکس هیچ یک از این تئوری ها را تایید یا رد نکرده اند.

علاقه مندان کامیک های سندمن (ورتیگو) مدت هاست که در انتظار چنین اتفاقی بوده اند. بنابراین می توان گفت عوامل سریال کار بسیار دشوار و حساسی را برای انتخاب بازیگر، به ویژه شخصیت Dream، پیش رو داشته اند و تصمیم آن ها می تواند تاثیر عمده ای در موفقیت یا عدم موفقیت سریال داشته باشد. اسامی بازیگران حاضر در سریال The Sandman دیر یا زود توسط نتفلیکس منتشر می شود و افراد باید تا آن لحظه منتشر بمانند.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.