حضور جیک جیلنهال در سریال The Son تایید شد

رسانه کلیک – جیک جیلنهال به عنوان دومین فعالیت تلویزیونی خود قرار است در سریال The Son بازی کند. این مجموعه کوتاه، با کارگردانی دنیس ویلنو از شبکه HBO پخش می شود.

جیک جیلنهال در یک پروژه تلویزیونی جدید حضور پیدا می کند که بی شک به یکی از سریال های محبوب تبدیل خواهد شد. این پروژه، یک مجموعه کوتاه از کتاب جو نسبو، به نام The Son است. از جمله دیگر آثار نسبو، می توان به فیلم رازآلود The Snowman با بازی مایکل فاسبندر اشاره کرد. هنرنمایی جیلنهال در سریال The Son دومین پروژه تلویزیونی این بازیگر به حساب می آید، که با توجه به سابقه عالی وی در نقش آفرینی در فیلم های متعدد کمی غیرعادی به نظر می رسد.

سریال جدید The Son از شبکه HBO پخش می شود و جیلنهال علاوه بر بازیگر اصلی، تهیه کننده اجرایی این سریال است. همانطور که قبلا گفته شد، سریال جدید نسبو دومین پروژه بزرگ تلویزیونی جیلنهال و دومین پروژه تلویزیونی او با HBO است. در آوریل سال 2019 اعلام شد که این بازیگر هنرمند قرار است در سریال کوتاه Lake Success نقش آفرینی کند، که ظاهرا هنوز در مراحل اولیه تولید به سر می برد.

جیلنهال پیش تر در دو فیلم Enemy و Prisoner با دنیس ویلنو، کارگردان مجموعه The Son همکاری کرده است. ویلنوو تمام قسمت های سریال جدید HBO را کارگردانی می کند. از عوامل دیگر این سریال، می توان به لنور زیون، جاناتان نولان، لیزا جوی، آتنا ویکهام و ریوا مارکر اشاره کرد.

نمایش داستان The Son در اصل در قالب یک فیلم سینمایی برنامه ریزی شده بود، اما حالا به یک سریال چند قسمتی تعمیم یافته است. این سریال، روایت پدری است که در سلسله مراتب فساد وحشیانه دولت اسلو به دنبال فرصتی برای انتقام می گردد. داستان The Son در سال 2014 به چاپ رسید و خیلی زود به یکی از کتاب های پرفروش نیویورک تایمز تبدیل شد.

فرانچسکا اورسی، معاون اجرایی شبکه HBO طی مصاحبه ای در خصوص The Son و دست اندرکاران خلاق آن گفته که جوناه و لیزا، عوامل خلاق و نیرومند این مجموعه بوده و همکاری با آن ها در کنار لنوربی نظیر (اقتباس نویس داستان نسبو) بسیار هیجان انگیز است. دنیس، استاد روایت بافی بصری و بدیع بوده و جیک یک هنرمند و بازیگر با استعداد در عرصه سینما به شمار می آید. در ضمن، جیک و دنیس قبلا با یکدیگر همکاری داشته اند و به همین خاطر، مشاهده یک سریال خوش ساخت و بی نظیر چندان دور از انتظار نیست.  

منبع collider

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.