شاسی بلند برقی هامر 2023؛ همه آنچه که تاکنون می‌دانیم

رسانه کلیک – هامر سال‌ها پیش از چرخه تولید خارج شده بود اما حالا مجهز به پیشرانه برقی به عنوان زیر برند جنرال موتورز به عرصه بازگشته است. چند روز پیش مدل پیکاپ هامر به صورت رسمی معرفی شد و در آینده نزدیک نمونه شاسی بلند این خودرو نیز در کنار مدل پیکاپ قرار خواهد گرفت. این محصول که در کارخانه دیترویت جنرال موتورز تولید خواهد شد، در سال 2022 و به عنوان مدل 2023 به دست مشتریان می‌رسد.
 
با وجود آنکه شرکت سازنده هیچ‌گونه اطلاعات فنی نسبت به این خودرو منتشر نکرده اما نسخه پیکاپ هامر برقی معادل ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت دارد و شتاب صفر تا ۹۶ آن حدود ۳ ثانیه اعلام شده است. بنابراین دور از انتظار نیست که همین ارقام برای نسخه شاسی بلند هامر نیز مصداق داشته باشد. مضافا انتظار می‌رود قابلیت آفرود ویژه محصولات جنرال‌موتورز نظیر حالت حرکت خرچنگی نیز در شاسی بلند هامر برقی موجود باشد.
شاسی بلند هامر برقی یک موتور الکتریکی با گشتاور بالا روی هر اکسل قرار گرفته و سیستم تعلیق بادی four-corner نیز در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، هامر شاسی بلند از همان زبان طراحی کلاسیک محصولات هامر پیروی می‌کند که شامل یک شیشه جلو نسبتا عمودی، چهره پهن، یک تایر زاپاس نصب شده در قسمت پشت و … است. چراغ‌های ال ای دی نیز سراسر عرض چهره را در بر می‌گیرند تا چهره جدید و مدرن به این محصول ببخشند.
تجربه حضور در کابین این خودرو هم برای سرنشینان بسیار لذت‌بخش و هیجان‌برانگیز خواهد بود. پنل‌های سقف جداشونده در این خودرو به سبک محصولات جیب حضور خواهند داشت تا تجربه آفرودنوردی خاطره‌انگیزی را برای سرنشین و کاربران رقم بزنند.
 
تمام این موارد برای مشتریان هزینه نسبتا بالایی خواهد داشت و احتمالا شاهد ارقام بالای 100هزار دلار برای هامر شاسی بلند برقی خواهیم بود. شرکت جنرال موتورز نزدیک یک دهه پیش برند هامر را بازنشسته کرد و حالا قرار است آن را به عنوان محصولی تحت نشان تجاری GMC به بازار بازگرداند؛ گرچه شاید در آینده دوباره محصولات هامر به عنوان یک برند مستقل روانه بازار شوند. باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد.
منبع motortrend

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.