نیسان مگنایت رونمایی شد؛ جدیدترین و کوچکترین کراس اوور نیسان

رسانه کلیک – کراس اوور جدید شرکت نیسان مگنایت نام دارد؛ این خودرو کوچکترین کراس اوور با طول کمتر از ۴ متر است که ویژه بازار هند طراحی شده اما نهایتا به سایر کشورها نیز راه پیدا خواهد کرد.
محصول جدید نیسان پیش از این به عنوان یک نمونه مفهومی در اوایل سال به نمایش گذاشته شده بود. نسخه تولیدی بسیار شبیه نمونه نمایشی است، با این تفاوت که جلوپنجره آن اندکی تغییر کرده و سپر جلو از یک اسکید پلیت برخوردار شده است. همچنین دیفیوزر عقب اندکی متفاوت بوده و گرافیک داخلی چراغ‌ها نیز دستخوش تحول گردیده است.
نیسان مگنایتتغییرات درون کابین هم در سطحی گسترده نیست. تمامی دریچه‌های تهویه حالت شش ضلعی مشابهی داشته و پنل نمایشگر به فرم چهارگوش طراحی شده است. نمایشگر 8 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی از قابلیت همگام‌سازی تلفن همراه از طریق اپل کارپلی و اندروید اتو برخوردار است. پشت غربیلک فرمان سه شاخه یک صفحه نمایشگر TFT هفت اینچی حضور یافته و در کنار آن نیز دکمه استارت، دکمه پنجره‌ها و تنظیمات آینه حضور دارد. کنسول استراحتگاه آرنج بین صندلی‌های جلو نیز مانع خستگی بیش از حد دست راننده یا سرنشین خواهد شد.
شرکت نیسان ادعا می‌کند که مگنایت نسبت به ابعاد بدنه بهترین و جادارترین کابین را در اختیار سرنشینان خواهد گذاشت. این محصول بر پلتفرم CMF-A رنو نیسان استوار گردیده که با رنو تریبر مشترک است. پیشرانه جدید توربوشارژ یک لیتری معادل ۹۵ اسب بخار قدرت را از طریق گیربکس سی وی تی به محور جلو ارسال می‌کند. نمونه تنفس طبیعی این موتور نیز با قدرت ۷۰ اسب بخار و یک جعبه دنده پنج سرعته دستی بعدا در لیست گزینه‌های فنی نیسان مگنایت اضافه خواهد شد.
نیسان مگنایت ارتفاع کف خودرو از سطح زمین معادل 205 میلی‌متر است و تجهیزاتی همچون سیستم کمکی حرکت از سربالایی، دوربین 360 درجه، کروز کنترل و برخی امکانات دیگر که بعدا از سوی شرکت نیسان اعلام خواهد شد، در مگنایت ارایه شده‌اند. این محصول اوایل سال آینده به بازار هند عرضه می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.