شخصیت دث استروک به لیگ عدالت زک اسنایدر باز می گردد

رسانه کلیک – زک اسنایدر به زودی ساخت ریبوت فیلم لیگ عدالت را آغاز خواهد کرد. پس از جوکر، اکنون نوبت به شخصیت دث استروک رسیده تا به این مجموعه اضافه شود.

طبق گزارش های منتشر شده در Collider، جو منگنیلو برای بازی در نقش دث استروک به لیگ قهرمانان زک اسنایدر باز می گردد. اواسط سال 2017 بود که کمپانی وارنر بروز و کارگردان جاس ویدن، تغییرات عمده ای را در نسخه اصلی فیلم اسنایدر ایجاد کردند. این موضوع باعث شد تا سیل عظیمی از نقدهای منفی به سمت فیلم جاری شده و داستان از یکپارچگی و انسجام خارج شود. سرانجام پس از پافشاری های بسیار قرار بر این شد تا زک اسنایدر ریبوت این فیلم را بر اساس ایده های اصلی خود بسازد.

جالب است بدانید که ریبوت لیگ قهرمانان به جای پرده های نقره ای رنگ سینما، از شبکه اچ بی او مکس و طی چهار قسمت به نمایش در می آید. اسنایدر برنامه های بسیاری برای فیلم خود دارد و ظاهرا تصمیم گرفته تا با جمع آوری شخصیت های محبوب و مورد علاقه مردم اثری متفاوت و فراموش نشدنی را از خود بر جای بگذارد. چند روز پیش خبر رسید که این کارگردان مشهور، شخصیت جوکر (با بازی جرد لتو) را به Justice League باز می گرداند (حضور جرد لتو به عنوان جوکر در لیگ عدالت زک اسنایدر). اما ظاهرا ابر شروران بیشتری قرار است به این مجموعه اضافه شوند.

اخبار جدید حاکی از آن هستند که جو منگنیلو، بازیگر نقش اسلید ویلسون یا همان دث استروک به لیگ قهرمانان اضافه شده و این بار نقش پر رنگ تری خواهد داشت. حضور یک شخصیت منفی دیگر در کنار جوکر باعث شده تا هواداران بیش از پیش در انتظار عرضه فیلم جدید باشند. از سایر ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند می توان به بن افلک (بتمن)، ری فیشر (سایبورگ) و امبر هرد (مرا) اشاره کرد. البته جای خالی بازیگران شخصیت های اصلی یعنی هنری کویل (سوپرمن) و گل گدوت (زن شگفت انگیز) به شدت احساس می شود. به هر حال باید منتظر ماند و دید که زک اسنایدر چه نقشه های دیگری برای بهبود ریبوت Justice League دارد.

منبع screenrant

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.