هوآوی علی‌رغم تحریم های آمریکا ، به نوآوری های خود ادامه خواهد داد

رسانه کلیک – هوآوی در آخرین رویداد خود اعلام کرد که با تمام سختی هایی که تحریم های آمریکا برای این شرکت به وجود آورده است، تسلیم نخواهد شد و به نوآوری های فناورانه خود ادامه خواهد داد. 

در رویداد آنلاین رونمایی از گوشی های سری میت 40 هوآوی، مدیر عامل این شرکت کمی درباره تحریم های ایالات متحده آمریکا و نحوه مقابله هوآوی با دور سوم این تحریم‌ها صحبت کرد. او اعلام کرد که این تحریم ها، تجربه سختی را برای این شرکت بزرگ چینی ایجاد کرده است و به عقیده او این تحریم ها ناعادلانه هستند. 

یو چنگدونگ اعلام کرد که شرکت هوآوی با تمام این سختی ها، دست از تلاش بر نمی‌دارد و تسلیم نخواهد شد. این شرکت قصد دارد همچنان به نوآوری‌های خود ادامه دهد. او گفت: «برای هوآوی مهم نیست که شرایط چه قدر دشوار است، ما قول می‌دهیم که به انجام نوآوری های فناورانه ادامه دهیم، بهترین تکنولوژی و نوآوری را به مصرف کنندگان برسانیم، زندگی مردم را بهبود دهیم و بهره‌وری همه کارها را افزایش دهیم. ما به قول خود وفا خواهیم کرد و از اعتماد و پشتیبانی همه مردم متشکریم.»

دولت آمریکا در آخرین تحریم‌های خود که از 15 سپتامبر آغاز شده است، حتی اجازه نمی دهد که هوآوی از چیپ‌ها، مموری‌ها، فلش مموری‌ها و تمام قطعاتی که با استفاده از تکنولوژی امریکا ساخته شده‌اند استفاده کند. حتی تامین کنندگان ژاپنی و کره‌ای نیز برای همکاری با هوآوی باید از آمریکا مجوز دریافت کنند. 

با این شرایط ممکن است که هوآوی تا 6 ماه آینده، دیگر به تراشه های لازم برای گوشی‌های پرچمدار خود دسترسی نداشته باشد. در این رویداد مدیرعامل هوآوی درباره برنامه دقیق این شرکت برای جلوگیری از این مشکل صحبتی نکرد. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.