ابرخودرو 1200 اسب بخاری مرسدس AMG One با قیمت 2.75 میلیون دلار

رسانه کلیک – مرسدس AMG One در راه است و شرکت مرسدس بنز تاکنون اطلاعات زیادی پیرامون این خودرو و جزئیات آن اعلام نکرده است.
طبق گزارشات رسیده شرکت آلمانی همچنان مشغول به‌روز رسانی و انجام اصلاحات روی این خودرو بوده و این مسئله می‌تواند آزمونی برای سنجش میزان صبر افرادی باشد که هر ۲۷۵ دستگاه از این هایپرکار مبتنی بر تکنولوژی فرمول یک را خریداری کرده‌اند. اگر شما هم جزو معدود افرادی هستید که ۲.۷۵ میلیون دلار در حساب بانکی‌تان خاک می‌خورد، پس احتمالا از شنیدن خبر و شایعات پیرامون ابرخودرو وان خوشحال خواهید شد.
بر اساس اطلاعات منتشر شده در یک وبلاگ خودرویی، برخی اصلاحات ظاهری روی بدنه مرسدس AMG One صورت خواهد پذیرفت که شامل یک پارت آیرودینامیک ثابت بزرگ‌تر در قسمت عقب خواهد شد. البته در تصاویر منتشر شده از تست نسخه پروتوتایپ در پیست، یک اسپویلر عقب اکتیو مشاهده می‌شود و معلوم نیست که در نهایت چه تصمیمی برای این قسمت از بدنه مرسدس AMG One گرفته خواهد شد.
 
همچنین طبق شایعات چهار لوله اگزوز در عقب حضور خواهد یافت که یک عدد بیشتر از گذشته خواهد بود. طراحی رینگ‌ها با نسخه پروتوتایپ تفاوت دارد که البته از روی تصاویر مشخص است.
 
از همه مهمتر پیشرانه هیبریدی ای-توربو V6 با حجم 1.6 لیتر در دست به روز رسانی قرار دارد. طبق شایعات منتشر شده، حداکثر توان خروجی پیشرانه احتراق داخلی و موتورهای برقی چیزی در حدود 1200 اسب بخار خواهد بود. همچنین شایعات زیاد دیگری نیز پیرامون خودرو وجود دارد که گرچه هنوز توسط شرکت تایید یا رد نشده اما مطمئنم که همه 275 مالکان این خودرو از تغییرات مطلع شده‌اند. سال آینده ما نیز نسبت به این تغییرات آگاه خواهیم شد چرا که احتمالا از تابستان 2021 تحویل اولین سری از مدل‌های AMG One به خریداران آغاز می‌شود.
منبع motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.