همکاری JF Technology و هواوی

رسانه کلیک – کمپانی JF Technology قصد دارد با برخی شرکت‌های چینی از جمله قسمت سرمایه گذاری هواوی از طریق سرمایه‌گذاری ثانویه وارد شراکت شود.

کمپانی JFH Technology که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به JF International است و اساساً در ساخت پشتیبانی فنی راه حل‌های تماس با آزمایش مدارهای مجتمع نقش دارد، در حال مشارکت با بخش سرمایه گذاری Huawei Investment & Holdings Co Ltd می‌باشد.

طبق گزارش وبسایت TheStar ، در پرونده‌ای از طرف بورسا مالزی  گفته شده است که فناوری سرمایه گذاری هابل در مجموع 1.5 میلیون دلار آمریکا به فناوری JFH تزریق می کند. این امر ضمن تقویت همکاری‌های استراتژیک و دستیابی به بازار چین، روابط این شرکت با شرکت‌های چینی را به عنوان مشتری اصلی تقویت می کند.

از کل این سرمایه ، 410،000 دلار به افزایش سرمایه ثبت شده JFH و 1.09 میلیون دلار باقیمانده به ذخیره سرمایه واریز می شود. علاوه بر این ، JF International در حدود ۵۵ درصد از سهم سرمایه 500000 دلاری خود را خواهد داشت در حالی که HTI تنها 45 درصد باقیمانده را در اختیار خواهد داشت.

JF Technology اظهار دارد که این همکاری به این گروه امکان می‌دهد که یک همکاری تجاری طولانی مدت با Hubble Technology Investment و سایر مشتریان مانند Huawei در چین برقرار کنند. همچنین اضافه شده است: “با فرصتی که JFH Technology به دست می‌آورد و می‌تواند از نزدیک با HTI همکاری کند تا بتواند فناوری ارتباطی آزمایشی جدیدی را برای شبکه 5G و شبکه 6G ایجاد کند و همچنین در آینده ، دانش و فن آوری انتقال دانش از JF Group به JFH Technology وجود خواهد داشت. کمپانی JFH Technology را قادر می سازد تا ضمن توسعه استعدادهای محلی در میان مالزیایی‌ها ، زنجیره ارزش صنعت نیمه هادی را بالا ببرد. “

منبع gizmochina

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.