باز طراحی گلکسی استور سامسونگ، با تمرکز بر بازی‌ها

رسانه کلیک – سامسونگ با بازطراحی گلکسی استور خود سعی دارد دسترسی کاربران به بازی‌ها را افزایش دهد و به گزینه اصلی همه کاربران برای دانلود بازی در سراسر دنیا تبدیل شود. 

شرکت سامسونگ می خواهد گوشی های هوشمند خود را به گزینه اصلی خرید بازی های موبایل برای کاربران تبدیل کند؛ به همین دلیل اخیرا در جهت دستیابی به این هدف، گام دیگری برداشته است. این شرکت گلکسی استور خود را بازطراحی کرده است و اکنون در صفحه اصلی این فروشگاه تنها دو تب بازی و اپلیکیشن قرار دارد. 

در طراحی جدید، هر بار که از گلکسی استور بازی خریداری کنید، امتیازاتی دریافت می‌کنید که در حساب کاربری شما ذخیره خواهند شد. در تب بازی‌ها نیز ویدیوهای تبلیغاتی و پیش‌نمایش هایی از بازی ها مشاهده خواهید کرد. 

سامسونگ ادعا می کند که گلکسی استور، تنها فروشگاه اپلیکیشن در ایالات متحده آمریکا است که کاربران می ‌توانند از طریق آن، بازی محبوب فورتنایت را دانلود کنند. زیرا شرکت های گوگل و اپل از دو ماه گذشته با شرکت اپیک گیمز به مشکل برخورده اند و بازی فورتنایت را از فروشگاه ‌های پلی استور و اپ استور حذف کرده‌اند.

اکنون کاربران گوشی ها و تبلیت های سامسونگ می‌توانند این بازی را از گلکسی استور دانلود کنند. همچنین برخی از گوشی های هوشمند و تبلت های سامسونگ از طریق Xbox Game Pass Ultimate و Google Stadia از بازی ابری نیز پشتیبانی می کنند. 

منبع engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.